• Serdecznie witamy!

  W twoim klubie Mrs.Sporty Grodzisk Mazowiecki

  Zarezerwuj teraz wspaniałą ofertę!

  Zaczynamy!

Mrs.Sporty Grodzisk Mazowiecki

Fitness Klub Mrs.Sporty Grodzisk Mazowiecki

Nie jesteśmy zwykłym klubem fitness, dajemy indywidualną opiekę każdej Pani....

Nie musisz stosować diety, możesz zmienić swoje nawyki żywieniowe....

 

Jeśli chcesz schudnąć, zrobić coś dobrego dla siebie, swojego samopoczucia i zdrowia lub po prostu spędzić bardzo miło czas to Mrs. Sporty Grodzisk Mazowiecki jest właśnie dla Ciebie ! Pomagamy Kobietom, które chcą zmienić swój styl życia na zdrowszy.

Oferujemy:

   

 • Opracowaną koncepcję treningową, której podstawą jest interwałowy trening obwodowy. Wystarczą już trzy treningi w tygodniu trwające zaledwie 30 minut, aby osiągnąć wymarzone cele
 • Elastyczne godziny treningów
 • Profesjonalną oraz sympatyczną opiekę trenerską podczas treningów
 • Indywidualne spotkania z trenerem, planujące trening i żywienie oraz weryfikujące efkty dotychczasowej pracy
 • Wesołą atmosferę  w klubie
 • Efekty, samopoczucie oraz lepsze zdrowie ! - nasz trening połączony z koncepcją odżywiania zapewnia efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrnienia ciała dzięki wzmocnionym mięśniom, redukcji cellulitu.
 •  

Znajdziesz nas również na facebooku

Serdecznie zapraszamy

Zespół trenerów Mrs.Sporty Grodzisk Mazowiecki

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Grodzisk Mazowiecki
Katarzyna Tokarz
ul. H. Sienkiewicza 26
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Polska
502-78-28-58 , 22 720-10-68
Katarzyna Tokarz
Właścicielka
Katarzyna Tokarz
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:30 - 11:30 / 16:00 - 20:00
Wtorek
08:00 - 11:00 / 15:30 - 19:30
Środa
08:30 - 11:30 / 16:00 - 20:00
Czwartek
08:00 - 11:00 / 15:30 - 19:30
Piątek
08:30 - 11:30 / 16:00 - 20:00
Sobota
09:00 - 13:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

KLUB SPORTOWY FITNESS DLA KOBIET GRODZISK MAZOWIECKI

Klub Mrs.Sporty Grodzisk Mazowiecki mieści się w centrum miasta, przy ulicy H.Sienkiewicza, na skrzyżowaniu z ulicą Kilińskiego. Za lokalem znajduje się parking dla Klubowiczek.

Z Mrs.Sporty osiągniesz swoje cele przy niewielkim nakładzie czasu. Zaledwie 30-minutowy trening interwałowy pomoże Ci w dążeniu do idealnej sylwetki, kondycji i znakomitego samopoczucia.
Regularne monitorowanie efektów wraz z trenerami pomaga utrzymać motywację, a indywidualnie dobrany program żywieniowy stanowi idealne dopełnienie.

W Mrs.Sporty wykwalifikowany personel, który nie spoczywa na laurach i cały czas się dokształca jest zawsze do Twojej dyspozycji. Czuwa nad techniką wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń oraz układa Twój plan treningowy i żywieniowy, aby były jak najbardziej efektywne.

A do tego elastyczne godziny treningów i bezpieczny, hydrauliczny sprzęt, który angażuje do pracy całe Twoje ciało podczas treningu

Przyjdź i przekonaj się sama, jak w Mrs.Sporty Grodzisk Mazowiecki jest fajnie. Zapraszamy!
Zamknij menu