Mrs.Sporty Kraków-Krowodrza

POSTAW NA SIEBIE. PRZYGOTUJ BRZUCH NA LATO !!!

Promujemy zdrowy styl życia. Naszym priorytetem jest kompleksowe i indywidualne podejście do każdej klubowiczki.

Co wyróżnia Mrs. Sporty?

   

 • Sukcesem dla nas jest osiąganie Twoich celów! Trening dopasowany do indywidualnych możliwości zdrowotnych i kondycyjnych.
 • Twój czas jest dla nas ważny! 30 minutowy trening 2-3x w tygodniu wystarczy by uzyskać oczekiwane wyniki bez zapisów na konkretną godzinę.
 • Stawiamy na Twoje bezpieczeństwo! Trenujesz pod opieką trenerów personalnych i fizjoterapeutów na bezpiecznym sprzęcie hydraulicznym ułatwiającym wzmacnianie mięśni, ale odciążającym stawy by zachować zdrowe zasady treningu.
 • Jeden Twój trening u nas by całe ciało pracowało! Połączenie systemu obwodowego ze zmienną intensywnością zdrowotnego treningu interwałowego pozwoli na zwiększenie siły i wytrzymałości wszystkich mięśni z naciskiem na posturalne.
 • Zwracamy uwagę na to, co jesz! Sprawdzona koncepcja żywieniowa nauczy Cię zdrowych nawyków wspomagając osiąganie Twoich celów treningowych.
 •  

Jeśli nigdy nie ćwiczyłaś albo trenowałaś bez efektów - odważ się i sprawdź trening Mrs Sporty!

Czekamy na Ciebie!

Zespół trenerek.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Kraków-Krowodrza
Marta Biel
ul. Krowoderskich Zuchów 12
31-272 Kraków
Polska
575 99 76 76
Marta Biel
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:30 - 12:00 / 16:30 - 21:00
Wtorek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Środa
08:30 - 12:00 / 16:30 - 21:00
Czwartek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 20:00
Piątek
09:00 - 12:00 / 16:00 - 19:00
Sobota
09:00 - 12:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Dzięki Mrs.Sporty w Krakowie osiągniesz swoje indywidualne cele zdrowotne i sportowe.

Klub sportowy mieści się przy pętli tramwajowej Kraków Krowodrza Górka. Trenujemy wyłącznie w damskim gronie na zajęciach 30-minutowych pod indywidualną opieką trenera. Poprzez specjalne połączenie treningu siłowo - kondycyjnego i odżywienia gwarantujemy trwałą redukcje wagi. Znów zmieścisz się w ulubioną sukienkę i będziesz miała więcej energii na co dzień!
Zamknij menu