Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Dariusz Mochocki

Dariusz Mochocki, właściciel, trener personalny

Ukończyłem MBA na Krakowskiej Szkole Biznesu przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie wspólnie z Uniwersytetem w Sztokholmie oraz dwuletnie studium Kultura Fizyczna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jestem również trenerem personalnym. Jestem pasjonatem sportu i uprawiałem bardzo wiele dyscyplin zaczynając od pływania, poprzez karate, narciarstwo potem skupiając się na windsurfingu, żeglarstwie i jeździe na rowerze. Od kilkunastu lat zajmuję się także sportem motorowodnym i narciarstwem wodnym.

Agnieszka Kameczura

Agnieszka Kameczura, Trener Personalny

Jestem certyfikowaną trenerką personalną oraz pasjonatką sportów walki, wspinaczki, oraz sportów ekstremalnych. Zdobyłam tytuł Mistrzyni Polski w kickboxingu, dodatkowo trenuję tajski boks oraz MMA. Poza sportem interesuję się między innymi dietetyką, fizjoterapią, treningiem siłowym oraz crossfitem. Jestem osobą której ciężko wysiedzieć w miejscu. Nieprzerwanie też pogłębiam wiedzę, która pozwoli mi pomóc Ci osiągnąć Twój cel.

Maciej Piwowarczyk

Maciej Piwowarczyk, Trener Personalny, Fizjoterapeuta i Masażysta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, trenerem personalnym i masażystą. Jestem przekonany, że “Ruch zastąpi każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi ruchu”. Pomoc ludziom w osiąganiu ich celów zdrowotnych i sportowych daje mi satysfakcję i poczucie spełnienia. Jako trener wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie studiów fizjoterapii, dzięki czemu osoby, z którymi ćwiczę, mogą czuć się bezpiecznie. Posiadane doświadczenie pomaga mi motywować podopiecznych do konsekwentnej pracy nad sobą, a poczucie humoru sprawia, że trening przebiega w przyjemnej atmosferze.

Aleksandra Pająk

Aleksandra Pająk, Fizjoterapeuta, trener fitness

Jestem magistrem fizjoterapii. Ukończyłam ten kierunek na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jestem także kwalifikowaną instruktorką fitness. Poza fizjoterapią i fitnessem, moją pasją, którą ciągle rozwijam jest dietetyka. Na co dzień trenuję z wykorzystaniem wolnych ciężarów. Ruch od dawna jest nieodłącznym elementem mojego życia, a także doskonałą formą profilaktyki, którą staram się propagować wśród kobiet w każdym wieku. W swoim życiu próbowałam wielu form aktywności ruchowej; od jazdy na nartach, przez pływanie, różne formy sztuk walki, biegi długodystansowe, treningi siłowe, na tańcu nowoczesnym skończywszy. Bardzo lubię ruch i mam nadzieję, że uda mi się zarazić moją pasją także Ciebie, co z pewnością przełoży się na Twój stan zdrowia i samopoczucie.

Aldona Solarz

Aldona Solarz, Trener Personalny

Studiuję na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jestem trenerem personalnym z międzynarodowymi uprawnieniami, instruktorem jazdy konnej a także mam skończony kurs nordic walking. Uwielbiam tańczyć, kocham sport i muzykę. Bardzo lubię pracować z ludźmi. Moim zdaniem trener pomaga spełniać ludziom marzenia! Cytując klasyka "przestałem marzyć jak człowiek nie marzy, umiera"; My pomagamy ludziom żyć! Żyć nowym lepszym życiem i wyznaczać cele, bo bez celu nie wytyczy się drogi, a bez drogi daleko się nie zajdzie. Tak wiec zapraszam na trening po to, by sięgnąć po marzenia

Maurycy Węgrzyn

Maurycy Węgrzyn, Instruktor Fitness

Jestem instruktorem fitness od dzieciństwa związanym ze sportem: narty, karate, pływanie, bieganie, jazda na rowerze. Obecnie moją pasją jest siłownia, sztuki walki i rekreacja ruchowa. Nieprzerwanie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę o aktywności fizycznej. Interesuję się dietetyką i gerontologią. Pragnę każdego zarazić uzależnieniem od sportu. Jestem osobą otwartą i sympatyczną, która chętnie Ci pomoże i odpowie na każde pytanie!

Elżbieta Mochocka

Elżbieta Mochocka, Trener Personalny

Jestem trenerką personalną otwartą na potrzeby trenującego, potrafiącą rozmawiać z ludźmi i wspierać ich. Chętnie pomagam ludziom dobrze poczuć się w swoim ciele i zaakceptować je, epatuje dobrą energia, ludzie lubią spędzać ze mną czas. Mam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne i dydaktyczne. Jestem pasjonatką pilatesu i ćwiczeń rozciągających. Chętnie uprawiam sporty zimowe, a w lecie wodne, Mam patent żeglarski i motorowodny. Hasło, które pozwala mi mobilizować się każdego dnia to "Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj" uwierzcie mi, tak jest prościej.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu