Mrs.Sporty Warszawa Ochota

10 urodziny MRS.SPORTY! Tylko teraz wyjątkowa oferta!
Za miesiąc treningów pod opieką trenera zapłacisz 49 zł.

MRS.SPORTY obchodzi 10 urodziny! Z tej okazji mamy specjalne prowocje! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie swojej przygody z Mrs.Sporty po upalnym lecie, oferujemy nasz wyjątkowy trening za specjalną, urodzinową cenę!

Możesz rozpocząć już za 49 zł, aby przekonać się, jak szybko treningi z nami wtopią się w twój codzienny grafik. Już wkrótce zauważysz korzystne zmiany, o które Ci chodzi. 

Czego naprawdę chcesz dla siebie? Co chciałabyś osiągnąć, przeznaczając dla siebie pół godziny 3 razy w tygodniu? Naprawdę tak niewiele wystarczy, aby uzyskać naprawdę wiele - więcej energii, szczuplejszą talię, jędrniejszą skórę, ulgę w bólach pleców... Zapraszamy na trening, po prostu nas sprawdź!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Warszawa Ochota

ul. Bohdanowicza 21 lok U2
02-127 Warszawa
Polska
+48 661 919 646; 22 30 04 919

Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 11:00 / 17:00 - 21:00
Wtorek
08:00 - 11:00 / 16:00 - 20:00
Środa
08:00 - 11:00 / 17:00 - 21:00
Czwartek
08:00 - 11:00 / 16:00 - 20:00
Piątek
08:00 - 11:00 / 16:30 - 20:30
Sobota
09:00 - 13:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Jedyny taki klub fitness tylko dla kobiet!

Nasz klub Mrs. Sporty mieści się w Warszawie w dzielnicy Ochota. Trening z Mrs.Sporty to niewielkie nakłady czasu, znaczne efekty, mnóstwo przyjemności. W Mrs.Sporty kobiety mogą w przyjemnej atmosferze spalać nadmierne kiologramy, rozwijać układ mięśniowy i poprawiać postawę. Nie ma przy tym znaczenia ani wiek, ani dotychczasowa forma fizyczna. W klubie fitness panuje przyjazna atmosfera i niebywały doping motywacyjny. Studio fitness jest wyposazone w profesjonalny sprzęt hydrauliczny, który umozliwia komfortowy i bezpieczny trening. Trening trwa zaledwie 30 min. dając świetne wyniki. Nasz klub stworzony jest dla wszystkich kobiet, które pragną czuć się dobrze w swoim ciele.
Zamknij menu