Mrs.Sporty Zabrze

Klub fitness - MRS.SPORTY Zabrze.
Zarazimy Was pozytywną energią!

Karina, klubowiczka od 2 lat -" Dzięki opiece trenerek, systematyczności ćwiczeń mam znacznie lepszą kondycję, niższe ciśnienie. Moje wytrenowane mięśnie utrzymują prawidłowo kręgosłup i dzięki temu pożegnałam się z bólami barków. Nadmiar tkanki tłuszczowej zamieniłam w tkankę mięśniową poprawiając wydolność. Teraz mogę zdobywać góry!" Marta, z nami od 2 lat - "Najprzyjemniejszym efektem okazała się jednak zmiana rozmiaru: z 44 na 36/38. To dało możliwość do poświęcania się największemu hobby każdej kobiety- zakupom! Wymiany wymagała cała garderoba. Reakcje znajomych i rodziny też są fantastyczne, wszyscy zachwalają mój nowy wygląd." Diana, trenuje ponad rok- "przez 9 miesięcy zrzuciłam 13kg, w talii mam o15  cm mniej i wyglądam młodziej o 10 lat (to ostatnie to sama sobie wymyśliłam ;). Nic mnie nie boli i… NIC MI NIE ZWISA!" Kasia, ćwiczy ponad rok - "Na efekty nie musiałam długo czekać już po sześciu tygodniach ważyłam 2 kg mniej. Uczęszczam na zajęcia z wielką przyjemnością. W ciągu siedmiu miesięcy schudłam 11,5 kg. Systematycznie wymieniam garderobę." 

A ty już wiesz co możesz zrobić dla siebie?

Klub fitness MRS.SPORTY Zabrze, to miejsce stworzone wyłącznie dla kobiet. Chcemy Wam pokazać, że poprzez aktywność ruchową, zmianę nawyków żywieniowych możesz odnaleźć swoje zdrowsze, zgrabniejsze, radośniejsze JA. Poznaj swoją nieodkrytą część życia. Skuteczny, 30-mininutowy trening funkcjonalny, który pozwoli ćwiczyć wszystkie najważniejsze grupy mięśniowe oraz wzmocnić wydolność i poprawić koordynację ruchową. Wystraczy ćwiczyć tylko 2-3 razy w tygodniu. Wiemy z własnego doświadczenia, jak zdrowe odżywianie i ruch są ważne, żeby utrzymać radość życia. Poznaj nas już dziś! Nasze Klubowiczki przedstawiają swoje prawdziwe historie sukcesu. Ty również możesz mieć swoją historię w klubie fitness MRS.SPORTY Zabrze! Skontaktuj się już dziś i już teraz umów na trening próbny. Znajdziesz nas także na FACEBOOKU!

NOWOŚĆ!

8-tygodniowy program dietetyczny VITAL - redukcja masy ciała, opieka dietetyka, indywidualna dieta wraz z warsztatami coachowymi w kameralnym gronie kobiet. Zespół MRS.SPORTY klubu fitness Zabrze.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Zabrze
Dariusz Dobrucki
ul. F. Roosevelta 20 D
41-300 Zabrze
Polska
0506311024; 32 376 00 69
Dariusz Dobrucki
właściciel Klubu fitness MRS.SPORTY Zabrze
Dariusz Dobrucki
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:30 - 13:00 / 14:30 - 20:00
Wtorek
08:30 - 13:00 / 15:30 - 20:00
Środa
08:30 - 13:00 / 14:30 - 20:00
Czwartek
08:30 - 13:00 / 15:30 - 20:00
Piątek
08:30 - 13:00 / 14:30 - 20:00
Sobota
09:00 - 13:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub fitness Zabrze. Która z kobiet jeszcze chciałaby posiadać płaski brzuch i zdrowy kręgosłup?

MRS.SPORTY klub fitness Zabrze, siłownia, mieścimy się w centrum miasta przy ul. Roosevelta 20 d, na drodze prowadzącej do stadionu Górnika Zabrze. Jesteśmy klubem fitness tylko dla Pań, dla Pań w każdym wieku. Ćwiczenia odbywają się na hydraulicznych urządzeniach treningowych, których opór dostosowuje się automatycznie do prędkości ruchu osoby ćwiczącej. Sala posiada 16 stanowisk do ćwiczeń. Zajęcia odbywają się non stop w godzinach otwarcia siłowni, każda kobieta dostosowuje czas treningu do swego życia osobistego. Trener zawsze czuwa na prawidłowością wykonywanych ćwiczeń przez każdą z Pań. W klubie, do dyspozycji Pań, znajduje się przestronna szatnia, prysznic i toalety.

W klubie fitness MRS.SPORTY Zabrze oferujemy 30 minutowy trening interwałowy pod okiem trenera personalnego, układamy plany treningowe, udzielamy porad dietetycznych i trenerskich. W ofercie znajduje się także program żywieniowy, analiza składu ciała czyli pomiaru ogólnej masy tłuszczowej, tłuszczu brzusznego, masy mięśniowej i nawodnienia organizmu.,a także cykliczna kontrola osiąganych postępów.

Ćwiczenia w fitness klubie MRS.SPORTY Zabrze są przyjemne. Ćwiczą Panie w każdym wieku, osiągając swoje osobiste cele - zdrowotne,w tym zmniejszenie dolegliwości bólowych, ale również zrzucenie wagi, uzyskanie kondycji. Z najnowszej analizy wynika, iż 80% naszych klubowiczek poleciłoby nasz klub fitness swoim koleżankom.
Kobiety w każdym wieku mogą rozwijać mięśnie, redukować tkankę tłuszczową i poprawiać wygląd sylwetki dzięki regularnym treningom .Za sprawą planu treningowego i właściwej diety każda z Pań może osiągnąć wytyczony, osobisty cel. Fitness klub MRS SPORTY Zabrze jest siłownią właśnie dla Ciebie.!
Zamknij menu