Mrs.Sporty Fitness Club Warszawa Saska Kępa

Witaj w naszym klubie fitness Mrs.Sporty!

Witaj w naszym klubie fitness Mrs.Sporty!

100 % FIT. 100 % MÓJ STYL.  Dzięki mojemu trenerowi osobistemu.  Zrzuć z nami 3kg lub otrzymaj w prezencie 99 złotych.

Zapraszamy na Dzień otwartych Drzwi - Sobota, 07.02.2015 godz. 9:00-15:00. Zacznij od razu i zapłać 0 zł za pakiet startowy. Zarezerwuj  trening próbny podczas Dnia Otwartych Drzwi już dzisiaj!
 

Chcesz schudnąć, poprawić kondycję fizyczną lub zrobić coś dla zdrowia? Doskonale! Klub fitness Mrs.Sporty na Saskiej Kępie pomoże Ci urzeczywistnić Twoje plany! Gwarantujemy - tu sukces odnoszą panie w każdym wieku i na każdym poziomie sportowo-zdrowotnym.

Mrs.Sporty to jedyny w swoim rodzaju klub sportowy skierowany do pań w każdym wieku. Zaledwie 3 razy x 30 minut tygodniowo wystarczą, by osiągnąć indywidualne cele!

Mrs.Sporty kieruje się przede wszystkim zdrowiem kobiet i ich pragnieniami. Oznacza to, że za cel postawiliśmy sobie zachęcanie kobiet do uprawiania sportu i zdrowego odżywiania, ponieważ osiąganie swoich celów sprawia radość, tak jak spotykanie się z przyjaciółkami na treningach, pozbycie się bólu spowodowanego jakimś problemem zdrowotnym czy po prostu dbanie o siebie i swoje ciało.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku !! - kliknij na różowy link

Mrs.Sporty to :

  • Ruch + zdrowe odżywianie

  • Przyjazny klub sportowy w pobliżu Twojego domu

Poznaj opinie o Mrs.Sporty naszych klubowiczek! Zobacz historie sukcesów i zmagań z samym sobą. Chcesz podzielić się z nami swoją opinią o Mrs.Sporty, napisz do nas!

Formularz zgłoszeniowy 

Telefon:
022/ 616 35 04
E-mail: 
club526 [at] club [dot] mrssporty [dot] pl

Adres 

Saska 105
tel.kom.: + 48 725 775 080
03-914
Warszawa
Poland
Javascript is required to view this map.

Adres 

Wpisz swój adres, w celu odnalezienia klubu w pobliżu