Mrs.Sporty Fitness Club Saska Kępa Warszawa

Witaj w naszym klubie fitness Mrs.Sporty Saska Kępa!

Siłownia dla kobiet Saska Kępa

Zacznij już teraz a otrzymasz bezpłatny program żywieniowy!

Osiągnij swoje indywidualne cele! Pomoże Ci w tym Mrs.Sporty - siłownia dla Pań Saska Kępa. Już dziś zarezerwuj trening próbny i przyjdź do klubu sportowego tylko dla kobiet.

Chcesz schudnąć, poprawić kondycję fizyczną lub zrobić coś dla zdrowia? Doskonale! Klub fitness Mrs.Sporty na Saskiej Kępie pomoże Ci urzeczywistnić Twoje plany! Gwarantujemy - tu sukces odnoszą panie w każdym wieku i na każdym poziomie sportowo-zdrowotnym.

Mrs.Sporty Fitness Saska Kępa to klub sportowy zorientowany na potrzeby kobiet w każdym wieku. Zaledwie 3 razy x 30 minut tygodniowo wystarczą, by osiągnąć indywidualne cele!

Mrs.Sporty kieruje się przede wszystkim zdrowiem kobiet i ich pragnieniami. Oznacza to, że za cel postawiliśmy sobie zachęcanie kobiet do uprawiania sportu i zdrowego odżywiania, ponieważ osiąganie swoich celów sprawia radość, tak jak spotykanie się z przyjaciółkami na treningach, pozbycie się bólu spowodowanego jakimś problemem zdrowotnym czy po prostu dbanie o siebie i swoje ciało.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku !! - kliknij na różowy link

Mrs.Sporty to :

  • Ruch + zdrowe odżywianie

  • Przyjazny klub sportowy w pobliżu Twojego domu

Poznaj opinie o Mrs.Sporty naszych klubowiczek! Zobacz historie sukcesów i zmagań z samym sobą. Chcesz podzielić się z nami swoją opinią o Mrs.Sporty, napisz do nas!

Formularz zgłoszeniowy 

Telefon:
022/ 616 35 04
E-mail: 
club526 [at] club [dot] mrssporty [dot] pl

Adres 

Saska 105
tel.kom.: + 48 725 775 080
03-914
Warszawa
Poland
Javascript is required to view this map.

Adres 

Wpisz swój adres, w celu odnalezienia klubu w pobliżu