DLACZEGO GRAŻYNA WCIĄŻ JEST GŁODNA?

DIETA 1000 CALORII

Dlaczego Grażyna???????? wciąż jest głodna???? ( dieta 1000 kalorii )   Dlaczego jestem głodna na diecie? Ile razy zadałaś sobie to pytanie? Czy Twoim największym problemem na diecie odchudzającej jest właśnie głód? Jak często próbowałaś różnych diet i za każdym razem z głodu po prostu rzucałaś wszystko, bo uczucie nieustannie ściśniętego żołądka sprawiało, że już dłużej nie wytrzymasz? Jak często w ogóle Twoje dietetyczne starania spełzły na niczym przez to, że rano wszystko układało się wspaniale, ale płynęłaś wieczorem? Wiemy jak to jest i rozumiemy. Wiemy jak to jest się odchudzać i być głodnym. Krok po kroku wyjaśniamy też co z tym zrobić. Zapinaj pasy! Jedziemy. Poznasz za chwilę Grażynkę. ???? Jeśli jesteś Grażynką naprawdę to nie obrażaj się. Możesz pod to imię wstawić Danusię ????

1. DLACZEGO JESTEM GŁODNA CZYLI OFIERA POSTAWY „WSZYSTKO ALBO NIC” Co? O co Wam chodzi? Jakie „wszystko albo nic”? Otóż nasza Droga już tłumaczymy.  

Wyobraź sobie taką Grażynkę. Grażynka ma do zgubienia trochę kilogramów, przybyło jej tu i ówdzie, a właściwie to ona nigdy jakaś super wymiarowa czyli 90-60-90 nie była. I ta oto Grażynka wpada na taki pomysł :   „Od jutra się odchudzam. Dieta 1000 kcal! Kiedyś na niej byłam i schudłam. Jutro zaczynam”.   Super Grażynka! Powodzenia! – chciałaby się rzec.   Tymczasem tak naprawdę prawie mi się nóż z kieszeni otwiera, no a jak nie nóż to chociaż jakiś młotek by się przydał, żeby Grażynce w łeb przywalić, bo ten jej pomysł jest z góry skazany na porażkę. W jakiś 99,999999% Grażynka dokładnie po 3 dnia diety polegnie. Z głodu. Co bardziej wytrwałe Grażynki rozłożoną się na łopatki po tygodniu lub dwóch, ale to naprawdę twarde sztuki! Czemu?   No …bo jak Grażynka jadła wcześniej powiedzmy od 2500-3000 kcal lekką ręką to teraz jak przejdzie na 1000 kcal to jest to…delikatnie mówiąc …głodówka.   Grażynko nie rób tego – mówię.   Twój organizm strasznie mądry jest. W mig wychwyci, że coś tu nie gra. Ale niestety Grażynka nie słucha i tak w koło Macieju. Zaczyna. Polega. Pada. Sprite nie pomaga. Znów pada. Znów wstaje. Walczy. A potem mówi stanowczo: „Diety nie działają. Wszystkiego próbowałam.”   Grażynek na tym świecie mamy bardzo dużo. Wiele Grażynek myśli i robi wciąż to samo, a Einstein już dawno powiedział, że robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów to szaleństwo.   Grażynka więc szalona jest, ale o tym nie wie i wciąż zadaje sobie pytanie „dlaczego jestem głodna?”

07. maja 2022 r.
Zamknij menu