SUKCESY NASZYCH CZŁONKIŃ

Klubowiczka marca : MARLENA GŁOWACKA

Zawsze lubiłam aktywność fizyczną, dlatego moja siostra Marta nie musiała mnie długo namawiać na zapisanie się do klubu MRS. SPORTY. Główne cele, które chciałam realizować na początku, to regularne ćwiczenia fizyczne i wygospodarowanie kilku chwil w tygodniu tylko dla siebie J.

 

Nie liczyłam na jakieś efekty specjalne, ale sama byłam zaskoczona kiedy zaczęły się pojawiać. Do dziś humorystycznie moją utratę kilogramów nazywam „skutkiem ubocznym”. Dla mnie ważniejsze jest doskonałe samopoczucie i dobra kondycja fizyczna. I właśnie tego dostarczają mi treningi trzy razy w tygodniu.

Trening stał się dla mnie lekarstwem na wszystkie bolączki. Kiedy jestem zmęczona – dodaje mi energii, gdy jestem wkurzona – poprawia humor, gdy mam dobry nastrój – ćwiczę efektywniej i czuję się jeszcze lepiej!

Klub Mrs. Sporty to nie tylko ćwiczenia, ale klimat, który stwarzają trenerzy i wszystkie klubowiczki. Dobra atmosfera, uśmiechnięte buzie i słowa wsparcia sprawiają, że nie wyobrażam sobie tygodnia bez treningu. Dziękuję J

 

 

Trenerzy Mrs. Sporty są dumni, gratulują i życzą dalszych

 

Sukcesów !J

30. kwietnia 2017 r.
Zamknij menu