Członkini kwietnia : Kasia Pawłowska, 58 lat.

Pracuję jako nauczycielka, prowadzę grupę teatralną BAT- PKP. Mam wspaniałych dwóch synów. 
Wiodę bardzo aktywny tryb życia zawodowego, ale kocham swój zawód, młodzież, teatr. Jestem cały czas zajęta różnymi projektami. I wydawać by się mogło, że już nie znajdę ani chwili na jakieś inne dodatkowe zajęcia. 
A przecież to moje życie, zdrowie. Gdzie ja w tym wszystkim jestem?
Lata biegną, tu trzeszczy, tam strzyka. A młodzież nie odpuszcza- oczekuje siły, sprawności, pogody ducha.
Do Mrs. Sporty trafiłam za sprawą mojej młodszej (ona zawsze to podkreśla) siostry, która ćwiczy pilnie od ponad roku. Odwiedziłam w lipcu ubiegłego roku salę w Piotrkowie Tryb. Poćwiczyłam, pogadałam z trenerkami i pozazdrościłam dziewczynom z mojego rodzinnego miasta, ze mają takie miejsce, gdzie nie unosi się jedynie testosteron i trwa nieustanna rewia mody i urody, a dba się o zdrowie kobiety we wszystkich jego aspektach.
Kiedy powstała siłownia Mrs. Sporty w Bełchatowie, wiedziałam, że nadszedł czas na nowe wyzwanie. Zapisałam się w styczniu. Zmierzono mnie, zważono i przeliczono. Wesołe wyniki to nie były. Ale ja się nie załamuję. Mimo totalnego braku czasu na cokolwiek biegam tam, kiedy tylko mogę, ćwiczę jak potrafię i jak nie potrafię to też. No i te kolejne przeliczniki zaczynają się zmieniać. No, nie żebym tak od razu nikła w oczach. Czuję się jakaś taka rozciągnięta, mam więcej energii do życia i działania. Czasami po całym dniu pracy siedzący we mnie leń mówi: „Nie idź, popatrz na kanapę… jak tam miło i wygodnie, za oknem deszcz”. Ale nie daję się… póki co.
Moje plany „siłowniane”? 
1.Wejść w program żywieniowy, bo to fajna pora roku się zbliża z warzywami i owocami
2.Przesunąć oponkę w uda… albo w łydki
3.Przestać się garbić – po co mam robić to sama z siebie, skoro życie zrobi to za mnie?
4. Najważniejsze – wytrwać!!!
Pozdrawiam wszystkie aktywne kobietki – zapraszam do Mrs. Sporty!
P.S. Siostro, dziękuję za motywację!

Zespół Mrs.Sporty gratuluje i życzy dalszych sukcesów Emotikon smile

11. maja 2016 r.
Zamknij menu