SUKCESY NASZYCH CZŁONKIŃ

Cześć dziewczyny, mam na imię Dagmara. Do klubu Mrs.Sporty trafiłam trochę przez przypadek, ale właściwie nie o tym chciałabym tu opowiedzieć.

Przede wszystkim chciałam podziękować mojej siostrze Karinie za to, że to właśnie ona zmobilizowała mnie do rozpoczęcia treningów i do ciągłej pracy nad sobą.

Również dzięki niej zdiagnozowano u mnie hashimoto i insulinooporność. Jak zapewne wiecie, obie choroby nie sprzyjają wspaniałej figurze modelki. Na spotkaniu osób chorujących, na którym również byłyśmy razem, dowiedziałam się jak szalenie ważne jest to co wrzucamy do gara i jak bardzo istotna jest także aktywność fizyczna.

 

I tutaj ogromne podziękowania dla wszystkich trenerek i trenera rodzynka, za wasze zaangażowanie, aby wszystkie ćwiczenia były wykonywane prawidłowo i wiarę w to, że mogę wiele zmienić w swoim ciele i garderobie :)

A naprawdę się zadziało!

 

No dobra, trochę też w tym mojej zasługi, w sumie to ja zdrowo się odżywiam i regularnie uczęszczam na treningi, więc efekty są ogromne i pracuję na więcej!!!  ... życzę wszystkim klubowiczom sukcesów w treningach :)

 

 

 

Trenerzy Mrs. Sporty są dumni, gratulują i życzą dalszych sukcesów!

06. grudnia 2016 r.
Zamknij menu