Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Carpe Diem sc

Carpe Diem sc, Właściciel Klubu

W swojej codziennej pracy zajmuję się coachingiem zdrowia i żywienia oraz psychodietetyką. Jest założycielką i Prezesem Instytutu Zdrowia Medicall, klubów sportowych dla kobiet Mrs Sporty w Piotrkowie Trybunalskim, Bełchatowie i Radomsku a także Instytutu Medycyny estetycznej i dietetyki Bvital. W swojej pracy bardzo dużą rolę przykłada do profilaktyki zdrowia. Uważa, że dbanie o zdrowie powinno być najważniejszym obowiązkiem w życiu każdego człowieka. Największa miłośniczka treningu Mrs.Sporty, ćwiczy od przeszło pięciu lat. Edyta to najlepszy przykład na to, jak dużo daje pozytywny trening sportowy i jak wiele może w życiu zmienić – na lepsze! Zaczynała jako klubowiczka, dziś ćwiczy z Wami jednocześnie będąc właścicielką klubu.

KAMILA GIZLER

KAMILA GIZLER, Dietetyk

Absolwentka dietetyki. Z wykształcenia dietetyk oraz specjalista do spraw żywienia. Certyfikowany trener personalny oraz była reprezentantka kraju w zawodowym tańcu towarzyskim. Specjalizuje się w terapiach odchudzających oraz terapiach żywieniowych dla osób zdrowych i chorych. Bierze czynny udział w szkoleniach oraz kongresach naukowych dotyczących dietetyki oraz treningu. Współzałożycielka klubów Mrs.Sporty w Piotrkowie Tryb, Bełchatowie i Radomsku oraz Instytutu Medycyny Estetycznej i Dietetyki BVITAL. Miłośniczka zdrowego i aktywnego stylu życia. Zawsze mobilizuje do działania obdarzając Was uśmiechem. Ulubiony cytat Kamili: „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”.

AGATA GRABARA

AGATA GRABARA, Manager klubu Mrs.Sporty Bełchatów, trener personalny

Z wykształcenia fizjoterapeuta. Charyzmatyczna, otwarta, zawsze uśmiechnięta. Podczas treningu inspiruje, motywuje, koryguje - nic nie ujdzie jej uwadze. Lubi wyzwania i stale podnosi swoje kwalifikacje. Jej celem jest wywołanie uśmiechu na twarzach naszych klubowiczek, dlatego do pracy w Mrs.Sporty podchodzi z otwartym sercem i umysłem. Z uśmiechem pomaga uporać się z dodatkowymi kilogramami, doradzi, pomoże, wydobędzie energie. Wyznaje zasadę: WYSTARCZY CHCIEĆ !

WIOLETTA RYBKA

WIOLETTA RYBKA, trener personalny

Dyplomowana Instruktorka Rekreacji Ruchowej fitness i nowoczesnej formy gimnastyki. Uczestniczka wielu warsztatów i konwencji. Stale podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności trenerskie. Zwolenniczka wszelkich form wzmacniających organizm. Łączy energiczne ćwiczenia z prawidłową techniką ich wykonywania. Miłośniczka ćwiczeń na stepie stara się silnie oddziałowywać na psychikę uczestników zajęć tym samym zachęca do pokonywania własnych słabości i motywuje do działania.

KINGA KOZŁOWSKA

KINGA KOZŁOWSKA, trener personalny

Studentka dietetyki. Poza sportem, jej pasją są góry oraz gotowanie. Zawsze walczy o swoje. Szczera i pozytywnie nastawiona do świata. Wierzy w siebie i myśli pozytywnie. Zawsze zaczyna dzień od uśmiechu.

ANITA RYCHLEWICZ

ANITA RYCHLEWICZ, trener personalny

Studentka fizjoterapii, zakręcona na punkcie mechaniki ciała. Według niej nie ma dobrego treningu bez poprawnej techniki. Jej celem jest zaciekawienie i zachęcanie klubowiczek do świadomej pracy z ich własnym ciałem. Uwielbia jogę, techniki relaksacyjne i sporty siłowe, które łącząc w codziennej rutynie ćwiczeń tworzą przystępną formę doskonalenia samej siebie.

EWA KUCHAREK

EWA KUCHAREK, trener personalny

Certyfikowany Trener Personalny i Instruktor Ćwiczeń Siłowych. Ma bzika na punkcie techniki wykonywanych ćwiczeń. Jej zasada to: "lepiej mniej a dokładniej i wtedy efektywniej". Posiada również dyplom Instruktora Pilates, tę wiedzę przekazuje klubowiczkom podczas dodatkowych zajęć gdzie uczy je świadomości swojego ciała oraz balansu.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu