Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Carpe Diem sc

Carpe Diem sc, Właściciel Klubu

Największa miłośniczka treningu Mrs.Sporty, ćwiczy od przeszło pięciu lat. Edyta to najlepszy przykład na to, jak dużo daje pozytywny trening sportowy i jak wiele może w życiu zmienić – na lepsze! Zaczynała jako klubowiczka, dziś ćwiczy z Wami jednocześnie będąc właścicielką klubu. Dla Was Drogie Klubowiczki najbardziej uśmiechnięta trenerka, dla nas najfajniejsza szefowa.

TOMASZ LIZUREJ

TOMASZ LIZUREJ , Manager klubów Mrs.Sporty, trener personalny

Trener personalny, nauczyciel wychowania fizycznego. Od 10 lat trenuje sportowy taniec towarzyski, co zaowocowało zdobyciem najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej. Mimo dużej ilości obowiązków zawsze znajduje czas na obdarzenie Klubowiczek Mrs.Sporty swoim uśmiechem. Tomek z chęcią służy dobrą radą również przez telefon. Pasjonat motoryzacji i dobrej kuchni.

JOANNA DWORZYŃSKA

JOANNA DWORZYŃSKA, Manager klubu Mrs.Sporty Bełchatów, trener personalny

Z wykształcenia rehabilitant, w Mrs.Sporty specjalistka od motywacji. To jej głos najczęściej usłyszycie w słuchawce telefonu, do ćwiczeń zachęci nawet największego leniucha. Posiada też, niezwykle przez nas cenioną, umiejętność porządkowania wszystkich klubowych dokumentów. Konsekwentna i dokładna – to cała Asia.

AGATA GRABARA

AGATA GRABARA, Trener personalny

Z wykształcenia fizjoterapeuta. Charyzmatyczna, otwarta, zawsze uśmiechnięta. Podczas treningu inspiruje, motywuje, koryguje - nic nie ujdzie jej uwadze. Lubi wyzwania i stale podnosi swoje kwalifikacje. Jej celem jest wywołanie uśmiechu na twarzach naszych klubowiczek, dlatego do pracy w Mrs.Sporty podchodzi z otwartym sercem i umysłem. Z uśmiechem pomaga uporać się z dodatkowymi kilogramami, doradzi, pomoże, wydobędzie energie. Wyznaje zasadę: WYSTARCZY CHCIEĆ

DOMINIKA KWIECIEŃ

DOMINIKA KWIECIEŃ, Trener personalny

Absolwentka wychowania fizycznego, obecnie studentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Ze sportem związana już od najmłodszych lat. Swoją pasje do sportu realizowała poprzez uczestnictwo w zawodach sportowych. . W latach 2008-2009 członkini AZS Częstochowa. Uwielbia prace z ludźmi. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie a ich cele traktuje jak swoje.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu