Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Carpe Diem sc

Carpe Diem sc, Właściciel Klubu

Największa miłośniczka treningu Mrs.Sporty, ćwiczy od przeszło pięciu lat. Edyta to najlepszy przykład na to, jak dużo daje pozytywny trening sportowy i jak wiele może w życiu zmienić – na lepsze! Zaczynała jako klubowiczka, dziś ćwiczy z Wami jednocześnie będąc właścicielką klubu. Dla Was Drogie Klubowiczki najbardziej uśmiechnięta trenerka, dla nas najfajniejsza szefowa.

TOMASZ LIZUREJ

TOMASZ LIZUREJ , Manager klubów Mrs.Sporty, trener personalny

Trener personalny, nauczyciel wychowania fizycznego. Od 10 lat trenuje sportowy taniec towarzyski, co zaowocowało zdobyciem najwyższej, międzynarodowej klasy tanecznej. Mimo dużej ilości obowiązków zawsze znajduje czas na obdarzenie Klubowiczek Mrs.Sporty swoim uśmiechem. Tomek z chęcią służy dobrą radą również przez telefon. Pasjonat motoryzacji i dobrej kuchni.

AGATA GRABARA

AGATA GRABARA, Manager klubu Mrs.Sporty Bełchatów, trener personalny

Z wykształcenia fizjoterapeuta. Charyzmatyczna, otwarta, zawsze uśmiechnięta. Podczas treningu inspiruje, motywuje, koryguje - nic nie ujdzie jej uwadze. Lubi wyzwania i stale podnosi swoje kwalifikacje. Jej celem jest wywołanie uśmiechu na twarzach naszych klubowiczek, dlatego do pracy w Mrs.Sporty podchodzi z otwartym sercem i umysłem. Z uśmiechem pomaga uporać się z dodatkowymi kilogramami, doradzi, pomoże, wydobędzie energie. Wyznaje zasadę: WYSTARCZY CHCIEĆ !

WIOLETTA RYBKA

WIOLETTA RYBKA, trener personalny

Dyplomowana Instruktorka Rekreacji Ruchowej fitness i nowoczesnej formy gimnastyki. Uczestniczka wielu warsztatów i konwencji. Stale podnosi swoje kwalifikacje i doskonali umiejętności trenerskie. Zwolenniczka wszelkich form wzmacniających organizm. Łączy energiczne ćwiczenia z prawidłową techniką ich wykonywania. Miłośniczka ćwiczeń na stepie stara się silnie oddziałowywać na psychikę uczestników zajęć tym samym zachęca do pokonywania własnych słabości i motywuje do działania.

KAROLINA JANAS

KAROLINA JANAS, trener personalny

Trener przygotowania motorycznego i treningu funkcjonalnego. Reprezentantka Kadry Narodowej w Kajakarstwie Klasycznym. Medalistka Mistrzostw Świata Europy i Mistrzostw Polski. Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii. Na zajęciach pragnie skupić się na poprawnie wykonywanej technice ćwiczeń oraz miłej atmosferze.

KINGA KOZŁOWSKA

KINGA KOZŁOWSKA, trener personalny

Studentka dietetyki. Poza sportem, jej pasją są góry oraz gotowanie. Zawsze walczy o swoje. Szczera i pozytywnie nastawiona do świata. Wierzy w siebie i myśli pozytywnie. Zawsze zaczyna dzień od uśmiechu.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu