'); fbq('track', 'PageView'); &ev=PageView&noscript=1"/>

Mrs.Sporty Białystok-Centrum

WITAMY W KLUBIE FITNESS MRS.SPORTY białystok!

Mrs. Sporty to idealne połączenie treningów i odżywiania. Zapewniamy najlepsze warunki do wykonywania efektywnych ćwiczeń.  Chcesz zmieścić się w ulubioną sukienkę? Odwiedź nas juz dziś i osiągnij wymarzony cel! Potwierdzają to sukcesy naszych klubowiczek. Sprawdź to w zakładce: Historie sukcesu.

dlaczego klub fitness mrs.sporty jest dla ciebie?

    

  • Klub znajduje się w centrum miasta. Jest blisko. W okolicach klubu jest duży parking. Możesz o dowolnej porze dnia przyłączyć się do ćwiczeń.
  • Treningi tylko w damskim gronie- Spotkasz tu kobiety w każdym wieku. Razem tworzymy prawdziwą wspólnotę. Inaczej niż w "normalnych" klubach fitness. A ponieważ nie trenują tu mężczyźni, możesz poczuć się naprawdę sobą!
  • 30- minutowe treningi w zupełności wystarczają- 2 lub 3 razy w tygodniu. Więcej nie potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel. Kombinacja treningu siłowego z wydolnościowym to idealne połączenie- ćwiczenia są zawsze urozmaicone.
  • Prawdziwa indywidualna opieka- Od pierwszego treningu trenerzy zwracają się do Ciebie po imieniu. Wiemy, jakie masz cele i wpieramy Cię w ich osiąganiu. Nasz zespół to profesjonalni trenerzy, fizjoterapeuci i dietetycy- wiemy jak o Ciebie zadbać.
  • Nowa koncepcja odżywiania- Bez głodzenia się pomożemy zmienić Ci sposób odżywiania, dzięki temu jeszcze szybciej osiągniesz swój cel.
  • Przyjemne z pożytecznym- Jeżeli do tej pory uprawiałaś sport sporadycznie  i nie sprawiało Ci to przyjemności to klub Mrs. Sporty jest właśnie dla Ciebie!
  • Firma z przyjazną twarzą- Osoby prowadzące klub sportowy Mrs. Białystok to dobre duchy, które idealnie łączą swoją pasję z pracą zawodową. Doradzą w każdej kwestii, np. do jakiego lekarza pójść czy w którym salonie kosmetycznym jest najlepsza obsługa.
  •  

Jakie są Twoje cele sportowe?

    

  • Zmieścić się w ulubioną sukienkę
  • Mieć więcej energii do pracy
  • Uśmierzyć ból pleców
  • Poprawić kondycję
  • Odzyskać jędrność i sprężystość skóry
  • Zmniejszyć napięcia mięśniowe
  • Poczuć nowe siły
  • Zyskać witalność dzięki większej ilości ruchu
  • Mieć więcej energii na co dzień
  •  

Jeżeli to dotyczy Ciebie to trafiłaś w odpowiednie miejsce! Jeżeli nie spełnimy Twoich oczekiwań masz możliwość rezygnacji z członkostwa w przeciągu 14 dni od Twojego pierwszego treningu. Więcej informacji pod nr tel: 500 077 013. Napisz, zadzwoń lub przyjdź do nas, a otrzymasz informację jak dołączyć do Klubu fitness Mrs.Sporty Białystok.

NIE PRZEGAP – CZEKAMY NA CIEBIE!

Twój zespół Mrs.Sporty Białystok

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Białystok-Centrum
Katarzyna Sadowska
Daleka 1b lok. 2
15-037 Białystok
Polska
500077013
Katarzyna Sadowska
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:30 - 11:00 / 15:00 - 19:00
Wtorek
08:30 - 11:00 / 15:00 - 19:00
Środa
09:00 - 11:00 / 16:00 - 20:00
Czwartek
09:00 - 11:00 / 16:00 - 20:00
Piątek
08:30 - 11:00 / 15:00 - 19:00
Sobota
09:00 - 10:30
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Klub sportowy dla kobiet to wyjątkowe miejsce. Zapraszamy serdecznie panie starsze jak również młode dziewczyny. Od samego początku jest pełna opieka trenera personalnego. Klub fitness oprócz dopasowanej gimnastyki dla kobiet prowadzi panie indywidualnym programem żywieniowym. Zarezerwuj spotkanie już dziś i ciesz się wymarzoną sylwetką i zdrowiem przez długie lata.
Zamknij menu