'); fbq('track', 'PageView'); &ev=PageView&noscript=1"/>

Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Katarzyna Sadowska

Katarzyna Sadowska, Wlascicielka klubu

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Trener personalny i dietetyk sportowy.

Kończąc 30 lat, mając trójkę dzieci, myślałam, że tak już musi być, że to jest zupełnie normalne, iż z każdym dniem staję się większa . Więc tyłam i tyłam, aż pomyślałam – stop! Czas najwyższy coś z tym zrobić. Wtedy zaczęłam szukać sposobu na odchudzanie. Najpierw pojawił się dietetyk - Ania Kuczkin, która pokazała mi jak żywienie może wpłynąć na moje ciało. Poszłam dalej. Zaczęłam szukać fajnego sportu, żeby mieć lepsze efekty. Przy okazji kończyłam różne kursy związane z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Najważniejsze z nich to trener weelnes, dietetyka sportowa, trener personalny, instruktor jogi i dietetyki, instruktor kettlebell. Szybko zaczęłam zauważać pozytywne efekty nie tylko w ciele, ale i w życiu. Wiedziałam, że w moim rodzinnym mieście jest wiele takich kobiet jak ja. Kobiet, które chcą zrobić dla siebie coś dobrego. Coś, co pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie. Dlatego otworzyłam klub Fitness. Tutaj się realizuję – uwielbiam zmieniać na lepsze świat innych kobiet!

Dawid Daniluk

Dawid Daniluk, trener, dietetyk

trener personalny Specjalista do spraw dietetyki, technik żywienia i usług gastronomicznych

Od lat interesuje się sportem, już od małego uprawiałem różne dyscypliny sportowe. W szkole średniej grałem w drużynie siatkarskiej, od 16 roku życia zacząłem swoją przygodę z siłownią, którą kontynuuje do dziś. Dołączyłem do Mrs. Sporty ponieważ interesuje mnie sport i zdrowe żywienie. Chcę rozwijać moją pasje jako trener, uwielbiam pracę z ludźmi, chce pomagać innym osiągać ich sportowe cele. Brakuje Ci motywacji i chęci do ćwiczeń? Dołącz do nas! Jeśli sama nie potrafisz się zmotywować - nie przejmuj się! W naszym klubie motywujemy się wzajemnie

Marcińczyk Katarzyna

Marcińczyk Katarzyna, Fizjoterapeutka/ Trener

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dzięki kierunkowi studiów, który wybrałam całkowicie zafascynowało mnie funkcjonowanie ludzkiego ciała i wszystko, co z nim związane. Jestem obserwatorką, często łapię się na tym, że kiedy spaceruję po mieście zamiast patrzeć przed siebie, przyglądam się przechodniom, jak chodzą, jaką mają postawę itd...takie zboczenie zawodowe. Dołączyłam do Mrs.Sporty bo lubię przebywać wśród pozytywnych ludzi i wspólnie pracować nad poprawą stanu ich zdrowia po to, aby uśmiech nie schodził im z twarzy :)

Niczyporuk Karolina

Niczyporuk Karolina, Fizjoterapeutka

Ukończyłam studia licencjackie w Wyższej Szkole Państwowej w Białej Podlaskiej. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Od zawsze chciałam współpracować z ludźmi i nieść im pomoc. Moim głównym celem jest dbanie o to, aby nasze klubowiczki prawidłowo troszczyły się o swój kręgosłup, regularnie wzmacniały mięśnie i stawy, ćwiczyły wytrzymałość, a także pozostawały w dobrej formie jak najdłużej. Daje również mnóstwo wskazówek jak ćwiczyć przy niektórych jednostkach chorobowych. Mam nadzieję,że zarażę Ciebie swoją radością i uśmiechem, a trening będzie efektywny.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu