Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Katarzyna Sadowska

Katarzyna Sadowska, Wlascicielka klubu

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Trener personalny i dietetyk sportowy.

Kończąc 30 lat, mając trójkę dzieci, myślałam, że tak już musi być, że to jest zupełnie normalne, iż z każdym dniem staję się większa . Więc tyłam i tyłam, aż pomyślałam – stop! Czas najwyższy coś z tym zrobić. Wtedy zaczęłam szukać sposobu na odchudzanie. Najpierw pojawił się dietetyk - Ania Kuczkin, która pokazała mi jak żywienie może wpłynąć na moje ciało. Poszłam dalej. Zaczęłam szukać fajnego sportu, żeby mieć lepsze efekty. Przy okazji kończyłam różne kursy związane z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Najważniejsze z nich to trener weelnes, dietetyka sportowa, trener personalny, instruktor jogi i dietetyki, instruktor kettlebell. Szybko zaczęłam zauważać pozytywne efekty nie tylko w ciele, ale i w życiu. Wiedziałam, że w moim rodzinnym mieście jest wiele takich kobiet jak ja. Kobiet, które chcą zrobić dla siebie coś dobrego. Coś, co pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie. Dlatego otworzyłam klub Fitness. Tutaj się realizuję – uwielbiam zmieniać na lepsze świat innych kobiet!

Iwona Grześ

Iwona Grześ, TRENER PERSONALNY

Studentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, technik masażysta

Od dzieciaka nie umiem usiedzieć w miejscu. Spotkasz mnie biegającą, jeżdżącą rowerem, skaczącą , tańczącą- nie gardzę żadną aktywnością fizyczną. Mam uczulenie na nudę! Nie kryję się z tym, że jestem uzależniona od sportu! Miłośniczka górskich widoków i pieszych wędrówek. Z treningiem tak jak z wyprawami- odkrywasz prawdę o sobie samej, każde podejście kształtuje charakter, pokazuje jak silna jesteś. Dodatkowo pasjonatka biegów długodystansowych i przełajowych. Biegi nauczyły mnie, że najważniejszy jest pierwszy krok, trzeba konsekwentnie zmierzać do przodu, a cofać się tylko po to, żeby wziąć rozbieg. Moje motto to: dziś rób to, czego innym się nie chce , a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną. Najbardziej fascynuje mnie to, że w Mrs. Sporty tworzy się magiczna, rodzinna atmosfera, do której chce się wracać, a nawet nie chce się jej opuszczać. Kocham "wydzierać się" przy głośnej muzyce na sali treningowej Mrs. Sporty tak, żeby zagłuszyć Twoje wszystkie złe myśli. Gotowa na wyzwanie?

Aleksandra Chadaj

Aleksandra Chadaj , Trener personalny

Trzy słowa- sport, muzyka, zabawa. Jako trener staram się łączyć je w całość i zarażać swoją pasją innych. Sport zawsze był obecny w moim życiu. Pływałam, grałam w siatkówkę, a nawet miałam swoje epizody ze strzelectwem sportowym. Na własnej skórze przekonałam się, że wyzwania, które przed sobą stawiamy są dla nas najlepszą motywacją oraz drogą rozwoju. Udowodnił mi to mój trener oraz dwa lata treningu z masą własnego ciała, podczas których sport wniknął w moje życie zawodowe i prywatne na dobre. W międzyczasie poszerzyłam swoją wiedzę w zakresie dietetyki i nauczyłam się, jak przekazywać ją innym. Na co dzień stawiam na rozwój i staram się motywować do tego samego wszystkich wokół. Teraz czekam na Ciebie, aby udowodnić Ci, że stać Cię na więcej! Do zobaczenia na treningu!

Natalia Pyłkowska

Natalia Pyłkowska, Trener personalny

Studentka turystyki i rekreacji na Politechnice Białostockiej. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną jaką jest taniec zaczęłam w wieku 8 lat. Na początku był to sposób na spędzenie wolnego czasu później przerodziło się to w wielką pasję,która trwa do dziś. Po przebytej kontuzji powiedziałam sobie,że nigdy nie zrezygnuje ze sportu. MRS.SPOTRY pozwala mi dalej realizować siebie i poznawać wspaniałych ludzi. Podczas swojej pracy zwracam uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń,ale też na to,aby podczas treningu towarzyszyła nam pozytywna energia.

Kamil Radziewicz

Kamil Radziewicz, TRENER PERSONALNY

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Od zawsze interesuje się zdrowym i aktywnym trybem życia. Uważam, że dieta nie musi być nudna i można sobie w niej na wszystko pozwolić, jeśli zachowa się umiar. Osobiście od kilku lat trenuję na siłowni, głównie trening siłowy i rozwijający sprawność ogólną. Swój wolny czas staram się spędzać aktywnie – rower, spacery czy też inne sporty. W swoim życiu próbowałem wielu sportów, teraz staram się też pomagać innym. Wychodzę z założenia, że trening powinien zawsze wywoływać radość i wywodzić się z własnej woli.

Filip Czerwiński

Filip Czerwiński, TRENER PERSONALNY

Student Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki

Sport jest obecny w mojej rodzinie od lat. Jestem zawodnikiem klubu lekkoatletycznego KS Podlasie Białystok. 6 lat trenuje biegi średniodystansowe i długodystansowe, zaczynając od 400 m do 5 km. Moim największym osiągnięciem są czołowe miejsca na arenie wojewódzkiej jak i ogólnopolskiej. Uwielbiam pracę w klubie Mrs. Sporty, ponieważ jest tu bardzo dużo pozytywnych osób oraz niesamowita atmosfera, dzięki której zapomina się, że jesteś w ogóle w pracy. Uśmiechnięta mina i pozytywna energia klubowiczek jest dla mnie największą nagrodą. Uważam, że ciągła praca i rozwój nad sobą jest kluczem do sukcesu, w każdej dziedzinie życia. Nie jesteś jeszcze naszą klubowiczką? Na co czekasz?! Strój sportowy, butelka wody i zapraszam :)

Paulina Tomaszewska

Paulina Tomaszewska, TRENER PERSONALNY

Jako trener staram się zachęcać Was do treningu i dzielić się moją wiedzą. Uwielbiam polskie góry, piesze wędrówki oraz podziwiać piękne widoki .Podczas takich wypraw można odkryć siebie i zobaczyć na ile Cię stać - jak zdobędziesz jakąś górę jesteś z siebie dumna. Zasadą, jaką się posługuję, jest to, aby zmierzać do przodu, osiągnąć swój wymarzony cel. Niesamowita atmosfera i energia w klubie każdego dnia sprawiają, że praca w Mrs. Sporty to sama przyjemność. Z pasją wykorzystuję posiadaną wiedzę zdobytą w Mrs.Sporty .

Sylwia Ciołko

Sylwia Ciołko, TRENER PERSONALNY

Studentka Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku

Sport wypełnia całe moje życie. Już jako małe dziecko byłam aktywna fizycznie, do chwili obecnej jest to moja cecha charakterystyczna. Moją największą pasją są biegi średniodystansowe, trenuję lekkoatletykę od kilku lat. Bieganie nauczyło mnie pokory, cierpliwości, samodyscypliny i wiary w siebie. W sporcie wyczynowym jak i w codziennym życiu trzeba stawiać sobie cele i wyzwania, dążyć do ich realizacji, pomimo tego, że droga do sukcesu często jest kręta i pełna przeszkód. Jednakże nie ograniczam się jedynie to tej dyscypliny. Próbowałam swoich sił w tańcu towarzyskim, gimnastyce sportowej, squashu, tenisie stołowym i wielu innych. Z chęcią kolekcjonuję nowe doświadczenia, próbując swoich sił w sporcie. Marzę o tym, by przez całe życie realizować swoje pasje. Uważam, że aktywność fizyczna pozwala nam poznawać samych siebie, walczyć ze swoimi słabościami, nawiązywać kontakty z innymi i cieszyć się chwilą. Moją radością dzielę się z każdą klubowiczką Mrs Sporty, a uśmiech i pozytywna energia towarzyszy przy każdym moim treningu. Jeśli jeszcze nie doznałaś satysfakcji, jaką daje sport, koniecznie rozpocznij treningi w naszym klubie!

Ania Kożan

Ania Kożan, TRENER PERSONALNY

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Instruktor fitness i Specjalista ds. Dietetyki

W klubie jestem zarówno trenerem, dietetykiem i psychologiem. Wyznaję zasadę że zdrowie to 3 filary : psychika, odżywianie i aktywność fizyczna. Sport obecny jest w moim życiu od najmłodszych lat. Wiele lat trenowałam lekkoatletykę i uczestniczyłam w licznych zawodach. Wyczynowo trenowałam biegi krótko i średniodystansowe, a obecnie realizuje się w fitnessowych formach aktywności, jako step instruktor, aerobic instruktor, body & body ball instruktor. Prowadzę zajęcia sportowe w dziedzinie profilaktyki kręgosłupa oraz szkolenia dotyczące zdrowego odżywiania i odchudzania. Niesamowita atmosfera i energia w klubie każdego dnia sprawiają, że praca w Mrs. Sporty to sama przyjemność. Z pasją wykorzystuję posiadaną wiedzę żywieniową, psychologiczną oraz trenerską . Prywatnie uwielbiam taniec latynoamerykański, strzelectwo i dekorowanie wnętrz.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu