'); fbq('track', 'PageView'); &ev=PageView&noscript=1"/>

Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Katarzyna Sadowska

Katarzyna Sadowska, Wlascicielka klubu

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Trener personalny i dietetyk sportowy.

Kończąc 30 lat, mając trójkę dzieci, myślałam, że tak już musi być, że to jest zupełnie normalne, iż z każdym dniem staję się większa . Więc tyłam i tyłam, aż pomyślałam – stop! Czas najwyższy coś z tym zrobić. Wtedy zaczęłam szukać sposobu na odchudzanie. Najpierw pojawił się dietetyk - Ania Kuczkin, która pokazała mi jak żywienie może wpłynąć na moje ciało. Poszłam dalej. Zaczęłam szukać fajnego sportu, żeby mieć lepsze efekty. Przy okazji kończyłam różne kursy związane z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Najważniejsze z nich to trener weelnes, dietetyka sportowa, trener personalny, instruktor jogi i dietetyki, instruktor kettlebell. Szybko zaczęłam zauważać pozytywne efekty nie tylko w ciele, ale i w życiu. Wiedziałam, że w moim rodzinnym mieście jest wiele takich kobiet jak ja. Kobiet, które chcą zrobić dla siebie coś dobrego. Coś, co pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie. Dlatego otworzyłam klub Fitness. Tutaj się realizuję – uwielbiam zmieniać na lepsze świat innych kobiet!

Iwona Grześ

Iwona Grześ, TRENER PERSONALNY

Studentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, technik masażysta

Od dzieciaka nie umiem usiedzieć w miejscu. Spotkasz mnie biegającą, jeżdżącą rowerem, skaczącą , tańczącą- nie gardzę żadną aktywnością fizyczną. Mam uczulenie na nudę! Nie kryję się z tym, że jestem uzależniona od sportu! Miłośniczka górskich widoków i pieszych wędrówek. Z treningiem tak jak z wyprawami- odkrywasz prawdę o sobie samej, każde podejście kształtuje charakter, pokazuje jak silna jesteś. Dodatkowo pasjonatka biegów długodystansowych i przełajowych. Biegi nauczyły mnie, że najważniejszy jest pierwszy krok, trzeba konsekwentnie zmierzać do przodu, a cofać się tylko po to, żeby wziąć rozbieg. Moje motto to: dziś rób to, czego innym się nie chce , a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną. Najbardziej fascynuje mnie to, że w Mrs. Sporty tworzy się magiczna, rodzinna atmosfera, do której chce się wracać, a nawet nie chce się jej opuszczać. Kocham "wydzierać się" przy głośnej muzyce na sali treningowej Mrs. Sporty tak, żeby zagłuszyć Twoje wszystkie złe myśli. Gotowa na wyzwanie?

Natalia Pyłkowska

Natalia Pyłkowska, Trener personalny

Studentka turystyki i rekreacji na Politechnice Białostockiej. Swoją przygodę z aktywnością fizyczną jaką jest taniec zaczęłam w wieku 8 lat. Na początku był to sposób na spędzenie wolnego czasu później przerodziło się to w wielką pasję,która trwa do dziś. Po przebytej kontuzji powiedziałam sobie,że nigdy nie zrezygnuje ze sportu. MRS.SPOTRY pozwala mi dalej realizować siebie i poznawać wspaniałych ludzi. Podczas swojej pracy zwracam uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń,ale też na to,aby podczas treningu towarzyszyła nam pozytywna energia.

Filip Czerwiński

Filip Czerwiński, TRENER PERSONALNY

Student Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki

Sport jest obecny w mojej rodzinie od lat. Jestem zawodnikiem klubu lekkoatletycznego KS Podlasie Białystok. 6 lat trenuje biegi średniodystansowe i długodystansowe, zaczynając od 400 m do 5 km. Moim największym osiągnięciem są czołowe miejsca na arenie wojewódzkiej jak i ogólnopolskiej. Uwielbiam pracę w klubie Mrs. Sporty, ponieważ jest tu bardzo dużo pozytywnych osób oraz niesamowita atmosfera, dzięki której zapomina się, że jesteś w ogóle w pracy. Uśmiechnięta mina i pozytywna energia klubowiczek jest dla mnie największą nagrodą. Uważam, że ciągła praca i rozwój nad sobą jest kluczem do sukcesu, w każdej dziedzinie życia. Nie jesteś jeszcze naszą klubowiczką? Na co czekasz?! Strój sportowy, butelka wody i zapraszam :)

Wioletta Bielińska

Wioletta Bielińska

Obecnie uczę się w szkole policealnej na kierunku dietetyka. Od dziecka jestem związana ze sportem i cieszę się że praca w Mrs.Sporty daje mi możliwość spełniania marzeń. Przez udział wszelakich zawodach sportowych nauczyłam się jak ważna jest determinacja systematyczność i siła woli w osiąganiu celu. W życiu prywatnym nie brakuje mi energii optymizmu i pozytywnego nastawienia. Nie lubię stać w miejscu i nie znoszę rutyny. Pragnę stałe się rozwijać i pogłębiać wiedzę w wielu dziedzinach. Tym właśnie chcę zarażać innych!

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu