Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Barbara Łukasiak-Turska

Barbara Łukasiak-Turska, Właścicielka klubu

Sylwia Jurasz

Sylwia Jurasz, Trenerka

Jestem wykwalifikowaną specjalistką anatomii i fizjologii ciała człowieka, masażu leczniczego, klasycznego, sportowego, relaksacyjnego i kinesiotapingu oraz instruktorką fitness z kilkuletnim doświadczeniem. Moja pasja do sportu narodziła się już w dzieciństwie uczestnicząc w różnych zajęciach w klubach sportowych. Zawsze uwielbiałam różne gry zespołowe, brałam udział w różnych zawodach sportowych. W fitnessie zakochałam się już uczestnicząc w pierwszych zajęciach w wieku szkolnym, aż pewnego razu pomyślałam, że fajnie byłoby stanąć po tej drugiej stronie jako instruktorka. Skoczyłam szkołę instruktorską i masę szkoleń. Kocham trening własnym ciałem czyli funkcjonalny, interwałowy, wszelkie wzmocnienia wykorzystując do tego różnego rodzaju urządzenia i piłki. Jestem zołzą biorąc pod uwagę techniczne wykonanie ćwiczeń, ponieważ mamy ćwiczyć poprawnie nie naruszając stawów, kolan i kręgosłupa. Ale to tylko po to, żebyście ćwiczyły poprawnie i czuły się przy tym jak najlepiej. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia i warsztaty. Interesuję się również dietetyką i rehabilitacją i w tych dziedzinach również jestem czynna zawodowo.

Żyrek Kinga

Żyrek Kinga, Trenerka

Praca z ludźmi w połączeniu z aktywnością fizyczną od zawsze była moim marzeniem stąd ukończone studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jedną ze specjalizacji, na którą postawiłam to Korekcja Wad Postawy, które niestety w dzisiejszych czasach dotyczą każdego z nas. Jako Trener Przygotowania Motorycznego wykorzystuję zdobytą wiedzę w budowaniu treningów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sport i dietetyka to obszar nieustannych szkoleń, w których chętnie uczestniczę. Wszystko po to, aby podzielić się z Wami tą wiedzą

Magdalena Rzyman

Magdalena Rzyman, trenerka

trenerka fitness, personalna

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam od pracy nad własnym ciałem, które po dwóch ciążach zyskało 20 kg nadbagażu . Metodą prób i błędów osiągnęłam swój cel, ale miłość do sportu dalej trwała. Coraz bardziej zagłębiałam się w tajniki sportu i dietetyki ... Postanowiłam więc szkolić się w tym kierunku i dziś jestem trenerem personalnym. Ukończyłam szkolenia z kontuzji, amatorskiej aktywności fizycznej , treningu kettlebell, treningu kobiet w ciąży oraz dwa poziomy dietetyki . Jestem wymagająca i stanowcza, zwracam ogromna uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń, a mimo to jestem wesoła i otwarta dla ludzi. Czekam na Ciebie w Klubie, by pomóc osiągnąć Ci twój cel

Sonia Synowiec

Sonia Synowiec, trenerka

Hej, nazywam się Sonia i pomogę Ci osiągnąć Twój cel. Sport od zawsze był obecny w moim życiu, a z biegiem czasu zrozumiałam, że chcę, aby moja pasja przerodziła się w pracę. Stale pogłębiam swoja wiedzę dotyczącą treningu oraz odżywiania, by jak najlepiej pomóc innym. Moim celem jest przede wszystkim nauczenie Cię świadomości swojego ciała. Chce Ci także pokazać, że wystarczy czasem niewiele zmienić w swoim życiu, aby czuć się dobrze w swoim ciele. W treningu najważniejsza jesteś dla mnie Ty, bo każda z nas jest inna i każda ma inne cele, które na pewno razem osiągniemy. Brzmi dobrze? TO zapraszam do nas na pierwszy trening :-)

Justyna Batczyk

Justyna Batczyk, trenerka

Sportem interesuję się od dziecka; wtedy też rozpoczęłam swoja przygodę z jazdą konną. DO dzisiaj jest to moje ukochane hobby łączące aktywność fizyczną z opieką nad zwierzęciem. Na studiach zaczęłam regularnie ćwiczyć na siłowni, biegać, zainteresowałam się też tematem zdrowego odżywiania. Jeśli chodzi o bieganie, prócz moich osobistych rekordów i osiągnięć ukończyłam biegi takie jak: Fortuna (10km), bieg Jelenia (przełajowy), Półmaraton Żywiecki (21km), Horror (bieg na Kozią Górkę). Jednak po kilku latach całkowicie przeniosłam się na siłownię i salę fitness, ponieważ zarówno trening siłowy jak i zajęcia fitness (choreograficzne, wzmacniające, interwałowe). Ukończyłam kurs trenera personalnego, instruktora fitness oraz szkolenie Bulgarian Bag – podstawy. Oczywiście, chcę cały czas kształcić się i doszkalać, pogłębiając swoją wiedzę i zdobywając doświadczenia.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu