Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Barbara Łukasiak-Turska

Barbara Łukasiak-Turska, Właścicielka klubu

Sylwia Jurasz

Sylwia Jurasz, Trenerka

Jestem wykwalifikowaną specjalistką anatomii i fizjologii ciała człowieka, masażu leczniczego, klasycznego, sportowego, relaksacyjnego i kinesiotapingu oraz instruktorką fitness z kilkuletnim doświadczeniem. Moja pasja do sportu narodziła się już w dzieciństwie uczestnicząc w różnych zajęciach w klubach sportowych. Zawsze uwielbiałam różne gry zespołowe, brałam udział w różnych zawodach sportowych. W fitnessie zakochałam się już uczestnicząc w pierwszych zajęciach w wieku szkolnym, aż pewnego razu pomyślałam, że fajnie byłoby stanąć po tej drugiej stronie jako instruktorka. Skoczyłam szkołę instruktorską i masę szkoleń. Kocham trening własnym ciałem czyli funkcjonalny, interwałowy, wszelkie wzmocnienia wykorzystując do tego różnego rodzaju urządzenia i piłki. Jestem zołzą biorąc pod uwagę techniczne wykonanie ćwiczeń, ponieważ mamy ćwiczyć poprawnie nie naruszając stawów, kolan i kręgosłupa. Ale to tylko po to, żebyście ćwiczyły poprawnie i czuły się przy tym jak najlepiej. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia i warsztaty. Interesuję się również dietetyką i rehabilitacją i w tych dziedzinach również jestem czynna zawodowo.

Żyrek Kinga

Żyrek Kinga, Trenerka

Praca z ludźmi w połączeniu z aktywnością fizyczną od zawsze była moim marzeniem stąd ukończone studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jedną ze specjalizacji, na którą postawiłam to Korekcja Wad Postawy, które niestety w dzisiejszych czasach dotyczą każdego z nas. Jako Trener Przygotowania Motorycznego wykorzystuję zdobytą wiedzę w budowaniu treningów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sport i dietetyka to obszar nieustannych szkoleń, w których chętnie uczestniczę. Wszystko po to, aby podzielić się z Wami tą wiedzą

Magdalena Rzyman

Magdalena Rzyman, trenerka

trenerka fitness, personalna

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęłam od pracy nad własnym ciałem, które po dwóch ciążach zyskało 20 kg nadbagażu . Metodą prób i błędów osiągnęłam swój cel, ale miłość do sportu dalej trwała. Coraz bardziej zagłębiałam się w tajniki sportu i dietetyki ... Postanowiłam więc szkolić się w tym kierunku i dziś jestem trenerem personalnym. Ukończyłam szkolenia z kontuzji, amatorskiej aktywności fizycznej , treningu kettlebell, treningu kobiet w ciąży oraz dwa poziomy dietetyki . Jestem wymagająca i stanowcza, zwracam ogromna uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń, a mimo to jestem wesoła i otwarta dla ludzi. Czekam na Ciebie w Klubie, by pomóc osiągnąć Ci twój cel

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu