Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Barbara Łukasiak-Turska

Barbara Łukasiak-Turska, Właściciel klubu

Barbara Łukasiak-Turska

Barbara Łukasiak-Turska, Właścicielka

Natalia Lisowska

Natalia Lisowska, Trenerka

Jestem trenerką żywienia, trenerem personalnym i instruktorką fitness. Moją pasją jest dietetyka w zakresie której stale się szkolę i poszerzam wiedzę. Obecnie mocno interesuję się dietetyką kliniczną, chemią żywności oraz leczniczymi ale i szkodliwymi właściwościami pożywienia. Oczywiście sport i aktywność fizyczna towarzyszyła mi od zawsze. Od małego rozwijała się we mnie miłość do tańca i choreografii, stąd podejmowałam się wielu interesujących form tanecznych, od tańca towarzyskiego przez modern, jazz ale i show dance i hip hop. Z czasem moje zamiłowanie do tańca przerodziło się w fitness i dance aerobic. Skończyłam szkołę instruktorską, a poznając kolejne formy treningowe, moim sercem zawładnął trening siłowy. Zdobyłam uprawnienia trenera personalnego i jeszcze obszerniejsze szkolenie z zakresu dietetyki sportowej. Nie poprzestaję jednak na zdobytej już wiedzy i doświadczeniu, stale się uczę i poznaję nowinki ze świata sportu i dietetyki.

Sylwia Jurasz

Sylwia Jurasz, Trenerka

Jestem wykwalifikowaną specjalistką anatomii i fizjologii ciała człowieka, masażu leczniczego, klasycznego, sportowego, relaksacyjnego i kinesiotapingu oraz instruktorką fitness z kilkuletnim doświadczeniem. Moja pasja do sportu narodziła się już w dzieciństwie uczestnicząc w różnych zajęciach w klubach sportowych. Zawsze uwielbiałam różne gry zespołowe, brałam udział w różnych zawodach sportowych. W fitnessie zakochałam się już uczestnicząc w pierwszych zajęciach w wieku szkolnym, aż pewnego razu pomyślałam, że fajnie byłoby stanąć po tej drugiej stronie jako instruktorka. Skoczyłam szkołę instruktorską i masę szkoleń. Kocham trening własnym ciałem czyli funkcjonalny, interwałowy, wszelkie wzmocnienia wykorzystując do tego różnego rodzaju urządzenia i piłki. Jestem zołzą biorąc pod uwagę techniczne wykonanie ćwiczeń, ponieważ mamy ćwiczyć poprawnie nie naruszając stawów, kolan i kręgosłupa. Ale to tylko po to, żebyście ćwiczyły poprawnie i czuły się przy tym jak najlepiej. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje poprzez różne szkolenia i warsztaty. Interesuję się również dietetyką i rehabilitacją i w tych dziedzinach również jestem czynna zawodowo.

Żyrek Kinga

Żyrek Kinga, Trenerka

Praca z ludźmi w połączeniu z aktywnością fizyczną od zawsze była moim marzeniem stąd ukończone studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jedną ze specjalizacji, na którą postawiłam to Korekcja Wad Postawy, które niestety w dzisiejszych czasach dotyczą każdego z nas. Jako Trener Przygotowania Motorycznego wykorzystuję zdobytą wiedzę w budowaniu treningów zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sport i dietetyka to obszar nieustannych szkoleń, w których chętnie uczestniczę. Wszystko po to, aby podzielić się z Wami tą wiedzą

Natalia Rożniakowska

Natalia Rożniakowska, Trenerka

Jestem trenerem personalnym i absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Wychowanie Fizyczne. Cały czas dokształcam się z zakresu dietetyki oraz odnowy biologicznej dlatego skończyłam wiele kursów w tym kierunku. Ze sportem jestem związana od 9 roku życia. Wielokrotnie stawałam na podium Mistrzostw Polski oraz reprezentowałam kraj na Mistrzostwach Europy i Świata. Uwielbiam się rozwijać, poznać nowych ludzi, ponieważ to oni napędzają mnie do ciągłego działania i nauki.

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu