CZŁONKINI MIESIĄCA CZERWCA 2013 BARBARA MIKA

Klub Mrs Sporty Częstochowa

            Basia, 53-letnia klubowiczka trafiła do nas w połowie października 2012 roku. Pierwszy trening upewnił Ją, że jest to forma ćwiczeń, która odpowiada Basi zarówno jakościowo i czasowo. Zaczęła więc swoje treningi, uczęszczając na nie bardzo sumiennie 3 razy w tygodniu. Po wysłuchaniu prelekcji o odżywianiu zmieniła swoja codzienną dietę – 3 posiłki dziennie, ograniczyła słodycze, w Jej menu pojawiło się więcej białka i warzyw, pije wodę i zieloną herbatę.

 

            Członkini po pierwszym miesiącu systematycznego treningu straciła już 3 cm w talii, 3,5 cm w biodrach i aż 4kg! co jest bardzo dobrym wynikiem w tak krótkim czasie. W kolejnych miesiącach Basia stopniowo już traciła centymetry, wagę i tkankę tłuszczową, gdyż organizm już wiedział jak ma reagować na regularny wysiłek. Teraz minęło 8 miesięcy i Basia czuje się zdecydowanie lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie, ma więcej energii i przez cały ten czas, a był to okres zimowy, nie zachorowała ani raz! Schudła 9 kg, straciła prawie 6,5% tkanki tłuszczowej i łącznie 30 cm, a tkanka mięśniowa utrzymuje się na stałym poziomie pomimo utraty masy ciała, zatem znaczna połowa utraty kilogramów to tłuszcz! Jak sama mówi, czuje się zdecydowanie lepiej niż przed treningami, że nie bolą Jej nogi ani głowa, nawet córka Basi zauważyła jak pięknie zmienia się Jej mama…

Członkini pozdrawia serdecznie wszystkie klubowiczki i życzy sukcesów!

My, oczywiście również dołączamy się do pozdrowień i życzymy zarówno Wam jak i samej Basi dalszych tak pięknych rezultatów.

Twój Klub Mrs. Sporty

12. czerwca 2013 r.
Zamknij menu