CZŁONKINI MIESIĄCA CZERWCA 2016 MAGDALENA PASKA

Klub Mrs. Sporty Częstochowa

Mam na imię Magdalena, mam 31 lat. Od dawna zmagałam się aby zrzucić kilka zbędnych kilogramów, z którymi źle się czułam. Stosowałam wiele diet, ale żadne nie przynosiły efektów.

 

   O klubie Mrs. Sporty dowiedziałam się całkiem przypadkiem od cioci. Swoje treningi zaczęłam w lipcu 2015 roku. Dzięki ćwiczeniom czuje się rewelacyjnie oraz jestem pełna energii. Jedna z trenerek poleciła mi program żywieniowy, więc zgodziłam się i teraz wiem jak zdrowo się odżywiać. Uwielbiam chodzić na treningi bo sprawia mi to przyjemność. A trenerki są zawsze sympatyczne i uśmiechnięte. Dziewczyny jesteście super!

 

 

 

Magdalena Paska

 

 

 

KLINKNIJ W ZDJĘCIE BY POWIĘKSZYĆ

 

    Magda poprzez nasze treningi oraz program żywieniowy schudła 7 kg. Gdy do nas przyszła miała problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicach talii i bioder, ale z pomocą Mrs. Sporty pozbyła się łącznie 17 cm z tych partii ciała. Dzięki systematycznym treningom oraz uzupełnianiu wody w organizmie, Magda zgubiła 6 % tkanki tłuszczowej. Nasza Członkini ćwiczy regularnie  3 razy w tygodniu, jest pełna sił i energii, a my cieszymy się, że mogłyśmy się do tego przyczynić J

                                                                                                                                     Twój Zespół Mrs. Sporty Częstochowa

 

15. czerwca 2016 r.
Zamknij menu