CZŁONKINI MIESIĄCA KWIETNIA 2015 ALICJA JARZĄBEK

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Do Klubu Mrs.Sporty trafiłam pod koniec marca 2014 r. ulotkę i zaproszenie na próbny trening dostałam na ulicy od trenerek klubu.

Po próbnym treningu od razu byłam zdecydowana, żeby zrobić cos dla siebie. Regularne treningi rozpoczęłam w kwietniu, a po pół roku weszłam w program żywieniowy. Efekty są widoczne, co zachęciło mnie do dalszych treningów. Ale przede wszystkim zależy mi na utrzymaniu dobrej kondycji.

 

Te 30 minut, to jest czas tylko dla mnie i na pewno nie zrezygnuje z dalszych treningów. Chodzę do klubu z przyjemnością, atmosfera jest wspaniała, a przemiłe i profesjonalne trenerki czuwają nad wykonywaniem ćwiczeń.

kliknij w zdjęcie by powiększyć                                                                            Alicja Jarząbek

Ta uśmiechnięta Członkini, która bardzo regularnie odwiedza klub i wykonuje trening z pełnym zaangażowaniem, odniosła świetne efekty, choć jak sama wspomina najbardziej zależy Jej na utrzymaniu kondycji.

 

Alicja straciła bowiem prawie 10 cm w talii, a jak dobrze wiemy z tego rejonu jest to bardzo trudne! I prawie 10 cm z reszty obwodów, a parametry poprawiły się na korzyść sylwetki :)

 

  Twój Klub Mrs. Sporty

05. kwietnia 2015 r.
Zamknij menu