CZŁONKINI MIESIĄCA KWIETNIA 2016 MARTA G.

Klub Mrs. Sporty Częstochowa

  Moja historia jest jak każda „bajka o grubasach”, czyli przychodzi moment kiedy mówisz sobie dość i cos z tym postanawiasz zrobić. Kilogramy wpadały bardzo szybko i bardzo banalnie. Kilkanaście podczas pierwszej ciąży oraz kilka kolejnych podczas drugiej. Wprawdzie zawsze byłam zaokrąglona, ale przy wzroście 175cm, do 20 roku życia waga wahała się pomiędzy 80-85kg.


W ciągu ostatnich 8 lat prowadziłam siedzący tryb życia. Zajmowałam się moimi cudownymi dziećmi. Zewnętrznie się uśmiechałam, lecz wewnątrz czułam się skrępowana moim ciałem. Utrudniało mi to bardzo życie towarzyskie i mój ukochany shopping. Od 2011 roku wielokrotnie próbowałam się mobilizować, ale diety przerywałam po kilku dniach, a kilogramów nie ubywało.


Najtrudniej było mi uwierzyć, że można coś zmienić na lepsze, że można poprosić specjalistę o pomoc. Dokonać wiele, przy wsparciu fachowcy własnymi siłami oraz silną wolą. I tak nadszedł rok 2015, rok I Komunii Świętej mojego syna. Ta rodzinna uroczystość bardzo mnie zmobilizowała. Postanowiłam, że się nie poddam. Szczęśliwie trafiłam do Mrs.Sporty. Dopiero tutaj otrzymałam profesjonalną pomoc pod każdym względem. W 5 miesięcy zrzuciłam 16kg, będąc w programie żywieniowym i uczęszczając regularnie na 30 min. treningi. Wreszcie uśmiecham się całą sobą. Wszyscy wokół mnie zauważyli moją pozytywną zmianę. Celem, który założyłam sobie na 2016 rok jest stracić kolejne 10kg i cieszyć się zżyciem, bo życie jest piękne.

                                                                                                

 

 

Marta rok temu, a Marta dziś to zupełnie dwie różne osoby! Ciągłe wyrzeczenia i ciężka praca pozwoliły na zgubienie 12 cm z talii oraz 16 cm z bioder, co jest niezwykle trudne do osiągnięcia.  Nasza klubowiczka, jeszcze w marcu 2015 roku ważyła 19 kg więcej, a picie odpowiedniej ilości wody sprawiło, że tkanka tłuszczowa spadła o 3 stopnie w dół. Marta wciąż walczy ze swoimi słabościami, co daje wspaniałe rezultaty ;-) Gratulujemy i życzymy osiągnięcia celu na 2016 rok !C

 

                                                                                                        Twój zespół Mrs. Sporty Częstochowa

15. kwietnia 2016 r.
Zamknij menu