CZŁONKINI MIESIĄCA LIPCA 2013 URSZULA KRAMARZYK

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Zawsze starałam się zdrowo odżywiać i ćwiczyć w miarę swoich możliwości. Jednak i tak miałam duży problem z rosnącą wagą i chociaż dużo czytałam na ten temat, nie miałam czasu na wprowadzenie wszystkich zaleceń w życie. Udało mi się trafić do Klubu Mrs. Sporty, gdzie z biegiem czasu pokazano mi, że zdrowe odżywianie nie musi być trudne i można je dostosować do każdych warunków. Dziś wiem, że same ćwiczenia nie wystarczą żeby schudnąć, trzeba je połączyć ze zdrowym, rozsądnym odżywianiem i wtedy będą widoczne efekty!! Klub Mrs. Sporty jest fantastycznym miejscem dla wszystkich Pań, panuje tutaj wyjątkowo życzliwa atmosfera, co sprawia, że bardzo chętnie tu przychodzę. Od samego początku mam duże wsparcie od trenerek Klubu, co podnosi mnie na duchu i daje motywację. Trzydzieści minut ćwiczeń w dowolnych godzinach w ciągu dnia to wspaniałe rozwiązanie dla mnie - idealna koncepcja Klubu Mrs Sporty! Cieszę się, że systematyczne treningi połączone z programem żywieniowym doprowadziły do zmiany mojej sylwetki i pozwoliły mi bardziej  uwierzyć  w siebie. Kondycyjnie jestem silniejsza, a tkanka tłuszczowa, z którą tak walczyłam zmieniła się na korzyść tkanki mięśniowej. Ponad to po każdym treningu mimo ogromnego zmęczenia - czuję się pełna energii i chęci do życia. Sama widzę, że po tylu miesiącach naprawdę ciężkiej pracy moje ciało jest bardziej ujędrnione, a mięśnie brzucha i ud bardziej wzmocnione. Życzę wszystkim Klubowiczkom zadowolenia z siebie, dobrych efektów, a przede wszystkim wytrwałości.                                
                                                                                                                                                                                     Zadowolona Urszula!

kliknij w zdjęcie by powiększyć

 

Dodamy tylko, że nasza Członkini podczas 14-tygodniowego programu odżywiania straciła   10 kilogramów, prawie 5% tkanki tłuszczowej oraz prawie 20cm w odwodach! Jej woda wzrosła o ponad 3%, tkanka abdominalna spadła, a wskaźnik masy ciała obniżył się do normy i nie przekracza wartości 25 :)

 

Zespół Mrs.Sporty gratuluje tak pięknego zadowolenia z siebie! Życzymy Uli trwałych sukcesów i tak pozytywnego nastawienia, zawsze do wszystkiego!

15. lipca 2013 r.
Zamknij menu