CZŁONKINI MIESIĄCA LIPCA 2015 AGNIESZKA TKACZYK-CHOLEWA

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Mam na imię Agnieszka i jestem w wieku 36 lat. Do klubu Mrs Sporty trafiłam dzięki kampanii reklamowej, która polegała na rozdawaniu ulotek przez trenerki klubu. Taką ulotkę przyniósł mi do domu mój mąż, który wiedział, że chcę rozpocząć tego rodzaju zajęcia i zgubić zbędne kilogramy. Ponadto, spotkałam koleżankę, która była członkinią klubu i schudła ok. 20 kg, co jeszcze bardziej zachęciło mnie do skorzystania z oferty Mrs Sporty. 

Podczas pierwszej wizyty i przedstawieniu oferty urzekła mnie swoją przemiłą osobą trenerka Dominika, z którą miałam przyjemność wówczas rozmawiać. Była ona bardzo miłą i szczera w swoich wypowiedziach i tak pozostało do dziś. Na treningi zaczęłam uczęszczać w grudniu 2014r., natomiast w lutym 2015r. weszłam w program żywieniowy. 

W klubie jest bardzo przyjemna atmosfera, można spotkać dużo sympatycznych pań, z którymi po treningu rozmawiamy na różne ciekawe tematy. Trenerki z klubu to bardzoooo miłe dziewczyny, które zawsze służą pomocą podczas treningu, jak również po. Dzięki nim z przyjemnością tam uczęszczam. W Mrs Sporty często ogłaszane są również konkursy z nagrodami, które jeszcze bardziej motywują do udziału w zajęciach. Od dnia kiedy chodzę na treningi czuję się zdecydowanie lepiej, gdyż mam więcej siły i energii, oraz dużo zdrowiej się odżywiam, a co najważniejsze, schudłam 12 kg. 

         Agnieszka Tkaczyk-Cholewa

 

Agnieszka odwiedza nasz klub regularnie, zawsze z uśmiechem na twarzy, jest pełna radości  i mimo, że odniosła już świetne efekty to nie odpuszcza żadnego treningu wykonując go na sto procent ;-)

  Nasza członkini straciła 14,5 cm w talii co wymagało nie lada wysiłku, natomiast w biodrach centymetry poszły w dół aż o 16,5 cm ! Zawartość jej tkanki tłuszczowej zmniejszyła się o 10 % co również jest trudne do osiągnięcia. Aga włożyła w to bardzo dużo wysiłku, serdecznie gratulujemy i oby tak dalej !

Klub Mrs Sporty Częstochowa

10. czerwca 2015 r.
Zamknij menu