CZŁONKINI MIESIĄCA LIPCA 2016 ALDONA WRONA-LIS

Klub Mrs. Sporty Częstochowa

          Mam na imię Aldona i mam lat. W styczniu  2016 roku ważyłam 66,5 kg. Zawsze chciałam być szczupła lecz nie miałam motywacji by ćwiczyć w domu. Koleżanka z pracy opowiadała mi dużo o klubie Mrs Sporty. Bardzo mi zaimponowała i w lutym zapisałam się do klubu. Miałam obawy czy znajdę czas na ćwiczenia i resztę obowiązków, ale postanowiłam spróbować i udało się.

        Trenerki klubu to wspaniałe i energiczne dziewczyny, które zaoferowały mi również program żywieniowy trwający ok. 5 miesięcy. Dziewczęta kładły duży nacisk na dokładność wykonywanych ćwiczeń i motywowały do picia wody. Obecnie ważę 57 kg i schudłam 10 kg.

        Dzięki nim znów nabrałam ochoty do życia, nie wstydzę się brzucha oraz nie czuję bólu zastanych mięśni.

        Aktualnie z uśmiechem uczęszczam 3 razy w tygodniu na ćwiczenia w miłej atmosferze trenerek i koleżanki, mam dużo energii i więcej czasu dla siebie i rodziny.

        Cieszę się, że klub znajduje się w zasięgu ręki, gdzie zawsze mogę skorzystać z treningów, które trenerki urozmaicają również rytmami latino, a także z  wieczorków dotyczących odżywiania.

     Ten klub wniósł dużo zmiany w moim życiu i chcę podziękować wszystkim za osiągnięcie mojego celu.

           

 

                                                                                                                                                Aldona Wrona-Lis

kliknij w zdjęcie by powiększyć

 

       Nasza lipcowa bohaterka zgubiła 10 kg przez co zmieniła się nie do poznania ! Aldona straciła łącznie 27 cm z talii oraz bioder, dzięki czemu otyłość brzuszna spadła o 2 poziomy. Nasza klubowiczka rozpoczęła swoją walkę od regularnego picia wody, gdyż wcześniej  tego nie robiła. Zawartość wody w organizmie wzrosła aż o 6 %, co pomogło również w zgubieniu nadmiaru tkanki tłuszczowej, której łącznie ubyło 8 % . Aldonka wygląda świetnie, za każdym razem gdy przychodzi na trening, uśmiech nie schodzi z jej twarzy i nawet jeśli czasem brakuje jej sił, to po ćwiczeniach jest jeszcze bardziej zdeterminowana J  Życzymy utrzymania tych wspaniałych efektów i zawsze służymy pomocą Naszej Członkini J

                                                                                                                                                                   Twój zespół Mrs.Sporty

25. lipca 2016 r.
Zamknij menu