CZŁONKINI MIESIĄCA LISTOPADA 2013 HALINA WAWRZKIEWICZ

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Moje spotkanie z Mrs.Sporty zaczęło się tuż przed Świętami Wielkanocami, czyli jeszcze w marcu tego roku. Otrzymałam wówczas kupon na 3- dniowy darmowy i niezobowiązujący trening, który wykorzystałam i od maja rozpoczęłam już regularne treningi. Początkowo ćwiczenia sprawiały mi trudności, przez co chciałam się poddać i zrezygnować z dalszego treningu, natomiast trenerki, bardzo przyjaźnie podeszły do mojego problemu i razem z Nimi udało mi się coraz lepiej radzić z nowymi ćwiczeniami. Dzięki trenerkom teraz moje spotkania z Mrs.Sporty sprawiają mi dużo przyjemności.

Podczas tej już ponad pół rocznej przygodzie straciłam na wadze, z czego cieszę się najbardziej, gdyż zawodowo spędzam 8 godzin przy biurku i wiem, że w na samotne ćwiczenia w domu nie miałabym tyle motywacji. Staram się odwiedzać klub 3 razy w tygodniu, i wiem, że to dzięki tym ćwiczeniom czuje się o wiele lepiej.

Uważam, że każda zarówno młoda dziewczyna, jak i dojrzała kobieta powinna znaleźć dla siebie czas i poćwiczyć dla zdrowia!

 

Halina Wawrzkiewicz

kliknij w zdjęcie by powiększyć

 

Halinka pozbyła się prawie 19 cm w obwodach, prawie 6kg i prawie 5,5 % tkanki tłuszczowej, co bardzo zbliżyło Ją do normy. Tkanka mięśniowa została w pełni zachowana, ABD zmniejszyło się o 2 wartości, a woda przekroczyła 50%!

 

Członkini oczywiście gratulujemy pełnego zadowolenia, a także sukcesu i wytrwałości w niepoddawaniu się, oraz życzymy dalszych, nieustannych pozytywnych wrażeń i sukcesów związanych z treningiem i nie tylko :)

                                                                                                  Twój Klub Mrs Sporty

10. listopada 2013 r.
Zamknij menu