CZŁONKINI MIESIĄCA LISTOPADA 2014 JOANNA ZYGOŃ

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Członkinią klubu Mrs.Sporty jestem od lutego tego roku, systematycznie ćwiczę od kwietnia, trzy raz w tygodniu. Już wcześniej chciałam skorzystać z jakiejś formy treningu w grupie. Rok wcześniej kupiłam sobie stepper, ćwiczyłam przez okres zimowy, latem wyniosłam go do piwnicy i już na następny sezon nie wrócił do domu, ponieważ ćwiczenia w samotności były nudne.

O istnieniu klubu dowiedziałam się z ulotki, którą znalazłam w skrzynce pocztowej. Nie zastanawiając się długo, przyszłam do klubu, gdzie spotkałam się z trenerką Dominiką, która szeroko objaśniła mi na czym polega trening. Spróbowałam i spodobało mi się. Moim głównym celem było pozbycie się „oponki” w okolicy bioder oraz kilku kilogramów dla lepszego samopoczucia. Efekty były widoczne już po 2 miesiącach.

Ćwiczenia sprawiają mi dużą przyjemność, ponieważ odbywają się w towarzystwie innych pań w miłej i kameralnej atmosferze pod okiem świetnych trenerek, które czuwają nad prawidłowością wykonywanych ćwiczeń, a także, doradzają jak prawidłowo się odżywiać. Cieszę się, że trafiłam do klubu Mrs.Sporty i zgadzam się ze słowami ulotki, iż wystarczy trenować zaledwie 2-3 razy w tygodniu przez 30 min, aby osiągnąć swoje indywidualne cele. Namawiam wszystkie panie, bez względu na wiek do udziału w treningach.

Pozdrawiam gorąco, Joanna Zygoń

Asiu, niezmiernie cieszymy się z Twojego zadowolenia i satysfakcji z treningów.

 

Nasza Członkini utraciła 15 cm w obwodach i pozbyła się 6kg, obniżyła tym samym tkankę tłuszczową oraz trzewna, a także BMI, które jest w normie prawidłowej wagi. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Twój Klub Mrs Sporty

02. listopada 2014 r.
Zamknij menu