CZŁONKINI MIESIĄCA LUTEGO 2015 ANNA WIECZOREK

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Moja przygoda z Mrs. Sporty zaczęła się w listopadzie 2013 roku. Trafiłam tu z tzw. „łapanki”. Zaczepiła mnie na ulicy jedna z trenerek i zaproponowała próbne treningi. Ale ja nie dałam się tak łatwo, stwierdziłam,że nie mam dziewczyny nie odpuszczają, to może jednak warto spróbować i zobaczyć czy rzeczywiście nie mam czasu na treningi. Tym bardziej, że chciałam coś ze sobą zrobić, ćwiczyłam trochę w domu, ale jak to w domu, brak systematyczności, motywacji i oczywiście czasu. Może nie miałam nadwagi, ale zgubiłam gdzieś po drodze talię osy, tu i ówdzie zaczęły się pojawiać „oponki”, więc pomyślałam ok, spróbuję. No i jestem, z czego bardzo się cieszę. Nie dość, że zgubiłam parę kilo i kilka centymetrów to na dodatek czuję się znakomicie, mam więcej i energii, mój kręgosłup znacznie mniej mnie boli i dzięki programowi żywieniowemu, wiem jakprawidłowo się odżywiać. Poza tym okazało się, że jednak mam czas na treningi! Atmosfera tutaj jest super, trenerki są bardzo miłe, uśmiechnięte i zawsze gotowe do pomocy i wsparcia.

Dlatego Drogie Panie! chcecie poprawić swoją sylwetkę, kondycję, samopoczucie, humor? Gorąco polecam Klub Mrs.Sporty! tutaj pod fachowym okiem przesympatycznych trenerek i w miłej, przyjaznej atmosferze, to wszystko jest możliwe do osiągnięcia i to bez względu na to ile macie lat. Wystarczy tylko 30 minut 2-3 razy w tygodniu!

 

A wszystkim Klubowiczkom życzę wytrwałości, systematyczności i osiągnięcia celu.

                                                                                                                                                                                                  Anna Wieczorek

 

kliknij w zdjęcie by powiększyć

Dziękujemy Ani za miłe słowa! Nasza Członkini jest zawsze uśmiechnięta, zadowolona i pozytywnie nastawiona do wszystkich i wszystkiego. I to już jest wspaniały sukces! Kolejnym jest to, że po „oponce” zostało wspomnienie, gdyż pozbyła się 11 cm w talii! 5 cm w biodrach, 10 cm w udach, 4 cm w ramionach co daje nam piękne 30 cm mniej! Waga Ani jest niższa o 7,5 kilograma, zawartość tkanki tłuszczowej spadła o 6%, a woda wzrosła o 4 %. Gratulujemy bardzo gorąco i życzymy nieustannie takich sukcesów!

 

Twój Klub Mrs Sporty

06. lutego 2015 r.
Zamknij menu