CZŁONKINI MIESIĄCA MAJ 2015 ALINA CAŁUS

Klub Mrs Sporty Częstochowa

 Po urodzeniu drugiego dziecka, postanowiłam wykorzystać dłuższy o pół roku urlop macierzyński i zrobić coś dla siebie.

We wrześniu 2014 r. podczas spaceru spotkałam dziewczyny z klubu, które zaproponowały darmowy trening próbny, na który się udałam i od razu postanowiłam, że to właśnie tu będę pracować nad swoją sylwetką. Po trzech miesiącach regularnych treningów zdecydowałam zmienić nawyki żywieniowe. Wreszcie zaczęłam jeść warzywa i owoce w odpowiednich ilościach, no i najważniejsze, koniec z jedzeniem słodyczy i chipsów, w szczególności wieczorami.

 Dzięki ćwiczeniom i nowym nawykom żywieniowym czuje się świetnie, mam więcej energii, jędrniejsze ciało i mniejszy rozmiar.

Bardzo lubię przychodzić do klubu, trenerki są bardzo fajne, jestem bardzo zadowolona. Cieszę się, że tutaj trafiłam, a sam trening jest łatwy, krótki a efektywny oraz  przyjemny i  w miłej atmosferze.

Alina Całus

 Nasza uśmiechnięta i zadowolona Członkini odniosła swój sukces w ciągu 8 miesięcy i nadal go kontynuuje. Alina zmniejszyła wagę o ponad 7 kg, tkankę tłuszczową o prawie 8,5 %, przy zachowaniu niemal tej samej masy mięśniowej, BMI choć od początku mieściło się w normie, to aktualnie spadło do wartości 22, a woda oczywiście wzrosła i sięga prawie 60%! A na koniec Klubowiczka pozbyła się prawie 30cm w obwodach!

 

Gratulujemy Alino! Życzymy nieskończoności tego sukcesu 

 

Twój zespół Mrs.Sporty Częstochowa

19. maja 2015 r.
Zamknij menu