CZŁONKINI MIESIĄCA MARZEC 2013 IWONA GAŁKOWSKA

Iwona, jak przystało na przedwiośnie, promienieje za każdym razem, kiedy pojawia się w klubie. Ma to miejsce już od dawna, jednak teraz szczególnie, bo została wybrana członkinią miesiąca marca.

„Kochane Koleżanki Klubowiczki!

Chcę Wam króciutko opowiedzieć o mojej przygodzie z Mrs.Sporty, czyli o tym, jak straciłam 10 kg i kilkanaście cm we wszelkich obwodach mego ciała.

Zacznę od tego, że od dzieciństwa nienawidziłam sportu, a najgorszą oceną na moich świadectwach była ta z wf-u. Jako dziecko byłam gruba i uwielbiałam jeść. (To drugie mi pozostało!)

Potem wyszczuplałam i przez długie lata ważyłam ok. 50 kg, przypominając tyczkę do pomidorów.

Jednak po urodzeniu drugiego dziecka tu i ówdzie mi przybyło i dwa lata temu waga nieoczekiwanie wskazała liczbę 73! Przeraziłam się. Kupiłam rowerek stacjonarny i przez pół roku codziennie jeździłam przez godzinę. Tak się mordowałam, że ubyło mi 4 kg.

I właśnie wtedy usłyszałam o Mrs.Sporty. Zapisałam się w czerwcu 2011 roku i, nie powiem, dałam czadu! Chodziłam i chodzę regularnie 3 razy w tygodniu i pilnie napinam mięśnie brzucha. Dodatkowo co drugi dzień jeżdżę w domku na moim rowerku. Ostatnio dołożyłam pompki, brzuszki i wymachy nóg. Dzięki temu jem, ile chcę i chudnę. Dziś ważę 63 kg, a ubyło mnie w sumie jakieś 20 cm, czego i Wam życzę.

Pozdrawiam sportowo!

Iwona"

 

Zespół Mrs. Sporty gratuluje i trzyma kciuki za kolejne dobre wyniki podczas pomiarów J 

10. marca 2013 r.
Zamknij menu