CZŁONKINI MIESIĄCA MARZEC 2015 ŻANETA POKORSKA

Klub Mrs Sporty Częstochowa

O istnieniu Klubu Mrs. Sporty dowiedziałam się ponad rok temu z ulotki, którą znalazłam w swojej skrzynce na listy. Wtedy jednak uczęszczałam na aerobik na „drugim końcu” Częstochowy . Latem przesiadłam się na rower i to była moja jedyna forma aktywności, aż do jesieni.

Na początku września 2014 r. postanowiłam w końcu „wziąć się za siebie” i zgubić kilka kilogramów. Wtedy przypomniałam sobie o istnieniu Klubu. Zadzwoniłam i umówiłam się na trening próbny. Już po pierwszych zajęciach postanowiłam, że spróbuję tej koncepcji ćwiczeń. Ponadto skorzystałam z programu żywieniowego Mrs. Sporty, aby skutecznie obniżyć wagę, oraz nauczyć się co, ile i kiedy jeść, aby efekty były długotrwałe.

Pierwsze zmiany były zauważalne już po dwóch miesiącach. Pojawiło się wcięcie w talii a ramiona i uda stały się szczuplejsze. Te wyniki zachęciły mnie do dalszej pracy nad sobą. Ponadto czuję się lepiej fizycznie i psychicznie. Mam czas i siłę na swoje hobby. Ćwiczę już ponad pięć miesięcy. Regularnie trzy razy w tygodniu. Wyłączam wtedy telefon i jest to czas TYLKO DLA MNIE.

Miła atmosfera w klubie, świetne i profesjonalne trenerki z indywidualnym podejściem do każdej ćwiczącej, które czuwają nad prawidłowym wykonywaniem ćwiczeń, oraz nieustannie mobilizują, sprawia, że do Klubu chodzi się z przyjemnością.

 

                                                                                                                                                                                                                         Żaneta Pokorska

kliknij w zdjęcie by powiększyć

Te zmiany, o których wspomina Klubowiczka Żaneta to -7 cm w talii, -5 w biodrach, - 7cm w udach oraz 4 cm w ramionach, co daje nam wynik 23 cm mniej w obwodach ciała. Członkini poprawiła zawartość wody w organizmie o 5%, a pozbyła się 4 kg i aż 6% tkanki tłuszczowej przy czym norma BMI od początku była zachowana, a tkanka mięśnowa wzrosła, zatem utrata wagi nastąpiła z wyłacznie z tkanki tłuszczowej. Gratulujemy Żanecie super wyników i cieszymy się, że jest razem z nami. Życzymy zachowania tego sukcesu, tak trzymaj Żaneta! :)

 

Twój Klub Mrs. Sporty

10. marca 2015 r.
Zamknij menu