CZŁONKINI MIESIĄCA PAŹDZIERNIKA 2015 DANUTA SATALECKA

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Mam na imię Danuta imam 67 lat. Do klubu Mrs Sporty zostałam zaproszona przez moją przyjaciółkę Anię, która wręczyła mi karnet na trzy darmowe wejścia i przez ciekawość postanowiłam z nich skorzystać. Pierwsze spotkanie z przemiłą Asią już zachęciło mnie do wzięcia udziału w zajęciach. Spodobało mi się to, że nie jestem zobligowana czasem, mogę przychodzić codziennie lub co drugi dzień o dowolnych godzinach.

 Już po pierwszych ćwiczeniach czułam, że mam więcej energii i dobre samopoczucie. W klubie Mrs Sporty jest wspaniała atmosfera, przychodzą tu Panie w moim wieku i starsze, nie mówiąc o młodych i to jest piękne, bo każda z nas chce zachować dobrą kondycję i nie jedna dobrą figurę,a już na pewno zadbają o to przemiłe instruktorki. 

 Na zajęcia chodzę od marca tego roku (2015) i uwierzyć nie mogę, że czas na spotkaniach tak szybko biegnie. Zachęcam wszystkie Panie do spotkań w klubie Mrs Sporty, te młode oraz starsze, zobaczycie swoją metamorfozę ! 

 

                                                           Danuta Satalecka

kliknij w zdjęcie by powiększyć 

 

  Jesteśmy pełne podziwu, ponieważ Danuta pozostając przy swojej stałej wadze ciała pozbyła się zbędnej tkanki tłuszczowej, której teraz posiada aż o 7 % mniej ! Z pewnością spadek nie był by taki wysoki, gdyby nie fakt, iż nasza Członkini rozwinęła swoją masę mięśniową o 3 kg. Następstwem treningów Danuty jest również zmniejszenie obwodów talii i bioder łącznie o 5,5 cm. Ogromnym sukcesem klubowiczki jest zminimalizowanie otyłości brzusznej z poziomu 8 do 7 ! Trzymamy kciuki za dalsze postępy oraz serdecznie gratulujemy!  

                                                                                                                                                     Twój Zespół Mrs Sporty

15. października 2015 r.
Zamknij menu