CZŁONKINI MIESIĄCA SIERPNIA 2014 KINGA SZYMKIEWICZ

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Mój pierwszy trening w klubie Mrs.Sporty odbył się pod koniec stycznia 2014 roku. Pomysł na ćwiczenia w klubie podsunęła mi menagerKa klubu Dominika, podczas pewnego wypadu nad wodę w sierpniu zeszłego roku. Wiadomo, plaża… kostium… zbędne kilogramy… :) Postanowiłam, że zrobię sobie taki prezent na 28 urodziny – z punktu widzenia czasu, uważam, że to był najlepszy prezent. Odkąd ćwiczę czuje się zdecydowanie lepiej w swoim ciele, nie narzekam tez już na ból kręgosłupa, mimo siedzącej pracy. Jestem aktualnie na „programie żywieniowym Mrs.sporty” , co zdecydowanie poprawia moje wyniki. Wiem, co, ile i kiedy jeść, a ćwiczeń nie traktuje jak obowiązek, lecz jak przyjemność.

Atmosfera w klubie jest przyjemna, trenerki są bardzo miłe, zarażają uśmiechem więc można się dodatkowo zrelaksować i oderwać od codzienności. Dobre wyniki oraz motywacje trenerek dodają mi mnóstwo energii. Klub Mrs.Sporty polecam każdej kobiecie, która pragnie zrobić coś dla siebie. Polecam również „Koncepcje Żywieniową” Naprawdę warto!

Kinga Szymkiewicz.

 

 

 

kliknij w zdjęcie by powiększyć

 

Nasza młoda klubowiczka utraciła 28 cm w obwodach, 8 kg i aż 9% tkanki tłuszczowej! Woda podniosła się o 6 %, a wskaźnik BMI, który był na granicy nadwagi, obniżył się do 21. Kingo gratulujemy! Życzymy trwałych wyników i dalszego zadowolenia z treningów! :)

 

                         Twój Klub Mrs Sporty

14. sierpnia 2014 r.
Zamknij menu