CZŁONKINI MIESIĄCA WRZEŚNIA 2013 EWA KUPCZYŃSKA

Klub Mrs Sporty Częstochowa

                Członkinią kolejnego miesiąca została Ewa Kupczyńska – wzorowa uczestniczka zarówno w treningu jak i programu odżywiania Mrs.Sporty. Przeczytajcie jak Ewa opisała swoją przygodę z klubem.

kliknij w zdjęcie by powiększyć 

 

O klubie Mrs.Spoty dowiedziałam się zupełnie przypadkiem od znajomej, która wręczyła mi zaproszenie na jednorazowy udział w treningu. Pomyślałam, że może warto spróbować, że na pewno to mi nie zaszkodzi. Formuła ćwiczeń bardzo przypadła mi do gustu i poprzez uczestnictwo w zajęciach w Mrs.Sporty postanowiłam coś ze sobą zrobić, aby poprawić nastrój i samopoczucie, oraz przy okazji pozbyć się zbędnych kilogramów. Rozpoczęłam systematyczne treningi po 3 / 4 razy w tygodniu, i już po pierwszym miesiącu, ku mojej ogromnej satysfakcji zaobserwowałam duże postępy i ogólna poprawę stanu zdrowia. W połączeniu ze specjalnym programem żywieniowym zaowocowało to bardzo dobrymi efektami, poprawiła się sylwetka i wygląd ogólny. Zajęcia odbywają się w bardzo sympatycznej atmosferze, a trenerki służą radą i pomocą w każdej sytuacji.

Moja przygoda z klubem trwa już pół roku i nie wyobrażam sobie tygodnia bez udziału w treningach. Chciałabym podziękować całemu zespołowi klubu Mrs.Sporty za serce i zaangażowanie.

 

                                                                                                       Ewa Kupczyńska

 

Pięknie dziękujemy Ewie za tak miłe słowa,  pragniemy tylko dodać i pogratulować jak wielki sukces osiągnęła w te niespełna pół roku: tkanka tłuszczowa zmieniła się na korzyść mięśniowej i spadła o 4 %, tkanka abdominalna spada, a Naszej Członkini jest mniej o 30 cm i 13 kilogramów!!  

 

Tak trzymaj Ewa!

13. września 2013 r.
Zamknij menu