CZŁONKINI MIESIĄCA WRZEŚNIA 2014 JOLANTA GÓRECKA

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Moja znajomość z Mrs.Spoty trwa od stycznia 2014. Koniec roku to zwykle postanowienia noworoczne, według mojej myśli „z nowym rokiem, nowym krokiem” i tak było ze mną. Postanowiłam zmienić swój dotychczasowy tryb życia, w którym nie było miejsca na ruch i ćwiczenia fizyczne czego konsekwencją było złe samopoczucie, brak energii i kondycji, apatia i pogarszający się stan zdrowia; pogorszone ciśnienie, różne dolegliwości bólowe głównie ze strony kręgosłupa i uporczywy ból pleców. Od jakiegoś czasu wiedziałam od znajomych o istnieniu Klubu Mrs.Sporty, a członkini klubu Ewa Kupczyńska i Jej sukces zachęciły mnie aby spróbować.

Początki nie były łatwe, kiepska kondycja i nadwaga dawały w kość – jednakże świetna koncepcja treningów oraz baczne oko trenerek zachęciły do kolejnych treningów. Wzięłam udział w wieczorku żywieniowym i dowiedziałam się jak prawidłowo i zdrowo się odżywiać. Czas płynął, a na kolejnych co 6-tygodniowych osobistych spotkaniach z trenerką widać było efekty- waga spadała, a ciśnienie się unormowało. Zaczęło się poprawiać samopoczucie i kondycja, co zaczęli zauważać również znajomi prawiąc komplementy. Dziś, po ponad 8 miesiącach czuje się świetnie!

Zachęcam wszystkie panie, dziewczyny, kobiety do aktywnego i zdrowego stylu życia. Klub Mrs.Sporty jest świetnym miejscem dla każdej z nas. Wesoła i przyjazna atmosfera wśród klubowiczek, pod okiem super trenerek sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i relaksowi, więc bez względu na swój wiek przyjdż i ćwicz z nami… i nie mów, że nie masz czasu!

 

Pozdrawiam, zachęcam Jola Górecka.

Dziękujemy Jolu! Nasza klubowiczka pozbyła się prawie 8 kg, 5,5% tkanki tłuszczowej i ponad 20 cm w obwodach! Gratulujemy i życzymy trwałego sukcesu i zadowolenia!

Twój Klub Mrs Sporty

 

02. września 2014 r.
Zamknij menu