CZŁONKINI MIESIĄCA WRZEŚNIA 2016 EDYTA B.

KLUB MRS. SPORTY CZĘSTOCHOWA

Moja  prawdziwa historia odchudzania zaczęła się w styczniu 2016r. To wtedy moja koleżanka zapisała mnie na pierwsze spotkanie do klubu Mrs. Sporty. Powodem tego było moje ciągłe narzekanie na złe samopoczucie , uderzenia gorąco i oczywiście kilka większych wałeczków tu i tam.

Po pierwszym spotkaniu z bardzo miłą trenerka okazało się, że jest bardzo źle.  Dotarło do mnie wtedy jaka jestem gruba. Wyniki fatalne, wszystko poza normami: nadmiar tkanki tłuszczowej, zbyt mało wody w organizmie, mała masa mięśniowa, a za tym idzie – duża otyłość.

Dzisiaj, dzięki wsparciu mojej trenerki,  która ciągle mnie motywowała, treningom 3 razy w tygodniu, oraz programowi żywieniowemu jestem zupełnie inną osobą. To wszystko dodało mi sił, zmieniła mi się sylwetka i mam bardzo dobre wyniki !

Po 6 miesiącach schudłam 10 kg, w pasie zgubiłam 13 cm a w biodrach 9cm, po prostu czuje się świetnie, a uderzenia gorąca odeszły w niepamięć  Zmieniłam nawyki żywieniowe nie tylko dla siebie, ale również dla mojej rodziny, a wszystko to oparte na wiedzy zdobytej w klubie.

Każdej kobiecie polecam klub Mrs. Sporty ze względu wspaniałą atmosferę, bardzo duże zaangażowanie trenerek, wsparcie i możliwość poznania czynników , które pomagają kobietą czuć się zdrowe, szczęśliwe i atrakcyjne. I jeszcze jedno: najważniejsze jest w tym wszystkim żeby wierzyć w siebie, mieć prawdziwych przyjaciół i trzymać się założonego planu, a sukces sam przyjdzie.

                                                                                           Edyta B.

 

 

 

 

Tak jak wspomniała już nasza bohaterka, liczba utraconych kilogramów jest spora bo 10 kg J To szczęśliwa liczba dla Edytki, gdyż tkanka tłuszczowa spadła o 10%, natomiast uzupełniła się woda w organizmie.   Nasza klubowiczka zgubiła aż 13 cm z obwodu talii, oraz 10 cm  z bioder. Według nas Edyta wygląda wspaniale, widać, że ma dużo energii i wiary, iż może być tylko lepiej !                                                                                                                                                         

Twój zespół Mrs.Sporty

                                                                                                                                                            

 

 

07. września 2016 r.
Zamknij menu