CZŁONKINI MIESIĄCA WRZEŚNIA JUSTYNA SUSKA (WOŹNIAK)

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Ciało kobiety z wiekiem zmienia się, o czym zaczęłam się przekonywać zaraz po rozpoczęciu studiów. Próbowałam rozmaitych diet i ćwiczeń, niestety z odwrotnym skutkiem. Swoją przygodę z Mrs Sporty zaczęłam w maju 2014 roku, kiedy to znajoma wręczyła mi voucher na darmowe wejście. Aby ,,wybadać grunt” namówiłam moją przyszła teściową i byłam zaskoczona, gdy po pierwszej wizycie pochwałom klubu nie było końca, co zobligowało mnie do zapisania się. Klub wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie, przesympatyczna Asia wprowadziła mnie w tajniki systemu.

 

 Do klubu trafiłam z wagą 75 kg. Gdy Asia spytała mnie o główne cele zaśmiałam się, że do ślubu, który miał być rok później chciałabym ważyć tyle co w ostatniej klasie szkoły średniej, a więc  65 kg. Nie kryłam zaskoczenia, gdy Asia powiedziała mi, że jest to wykonalne. -Ale jak? - odpowiedziałam -10 kg mniej? Na co Asia ponownie przytaknęła, czym bardzo mnie zmotywowała. W listopadzie rozpoczęłam dodatkowo program odżywiania, wówczas kilogramy zaczęły spadać na łeb na szyję.  Nie dowierzałam własnym oczom. Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu, że w czerwcu tego roku ważyłam 67 kg!! W obwodach jest o wiele mniej, mam pięknie zarysowane mięśnie, ale szczególnie nie mogę wyjść z zachwytu, że mieszczę się w spodnie jeansowe, które trzymałam od czasów liceum z nadzieją, że kiedyś się w nie zmieszczę! Przede wszystkim w wymarzonym dniu ślubu mogłam być z siebie dumna, że dopięłam swego i prezentuję się dokładnie tak jak chciałam. Obecnie utrzymuję stałą wagę 67 kg, systematycznie chodzę na ćwiczenia 3 razy w tygodniu, a zdrowe żywienie weszło mi w nawyk. Biorąc pod uwagę ile klub Mrs Sporty wniósł w moje życie i jak zmienił moje samopoczucie oraz patrzenie w przyszłość, nie wyobrażam sobie zrezygnowania z niego ! 

kliknij w zdjęcie by powiększyć

 

 Justyna dzięki swojej zawziętości i determinacji straciła 24 cm ze wszystkich obwodów z czego z samej talii 7,5 cm, a z bioder aż 9 cm. Wszystkie jej wyrzeczenia pozwoliły na spadek tkanki tłuszczowej o 7,5 % na rzecz mięśni, których jest więcej o 2 kg, a dzięki temu otyłość brzuszna spadła o 2 ;-) Pochwałom nie ma końca, gdyż poziom wody w organizmie wzrósł o 6%, co pozwoliło Justynie znacznie przyśpieszyć przemianę materii.   Jesteśmy bardzo dumne z naszej Członkini i życzymy utrzymania tych wspaniałych wyników.

                                                                                                                                      Twój Zespół Mrs Sporty

 

 

14. września 2015 r.
Zamknij menu