CZŁONKINIE MIESIĄCA GRUDNIA 2013

Klub Mrs Sporty Częstochowa

Zespół Mrs.Sporty ma ogromny zaszczyt przedstawić osiem wspaniałych klubowiczek , które są z nami od początku istnienia klubu, a zatem od ponad 2,5 roku. Każda z Nich w kilku słowach opisała nam swoje spotkanie z częstochowskim klubem.

kliknij w zdjęcie i powiększ

 

              Mrs.Sporty  to sposób na aktywny wypoczynek po dniu pracy i nauki. Pozwala zachować dobrą kondycję, poprawia samopoczucie i uczy właściwych nawyków żywieniowych. Dobry sposób na ruch dla kobiet w każdym wieku. Spotkanie w klubie jest zawsze przyjemnością dla której warto  poświęcić w tygodniu parę chwil. „Ruch może zastąpić wszystkie lekarstwa ale żadne lekarstwo nie jest w stanie zastąpić ruchu”  Krystyna, 48 l. i Paulina, 21 l.

              Mrs.Sporty to nadzieja na wieczną młodość. Beata, 46 l.

              Mrs.Sporty od ponad dwóch lat jest moim ulubionym miejscem. Tutaj straciłam wiele uciążliwych  kilogramów i sporo zbędnych centymetrów. Tutaj zyskałam nową figurę, formę i sprawność oraz wiedzę o tym, jak zdrowo się odżywiać. Tutaj poznałam wiele fantastycznych kobiet, które, tak jak ja, zmagają się z codziennością, a mimo to stać je na uśmiech i życzliwość. Dziękuję Mrs.Sporty. Iwona, 42 l.

            Mrs.Sporty to miejsce dające wspaniałą możliwość realizacji aktywności fizycznej i relaksu psychicznego. Cieszę się że jest takie miejsce . Urszula, 61 l.                    

                Mrs.Sporty to miłe chwile spędzone w klubie w czasie ćwiczeń oraz podczas spotkań z klubowiczkami.Elżbieta, 53 l.

Mrs.Sporty jest miejscem dającym mi mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu. Jest moim stylem życia. Anita, 36 l.

 

                Mrs.Sporty pozwala mi jako seniorce zachować  dobrą sprawność fizyczną , która umożliwia mi aktywny udział w uprawianiu turystyki pieszej po Jurze. Lidka, 77l.

05. grudnia 2013 r.
Zamknij menu