Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Magdalena Ociepa Grey

Magdalena Ociepa Grey, Właściciel klubu

Pierwsza założycielka klubu Mrs. Sporty w Polsce

Sportem „zaraził" mnie mój tata, wielki kibic prawie wszystkich dyscyplin sportowych. W szkole podstawowej uczęszczałam do klasy pływackiej, próbowałam również gry w tenisa i tańca. Jako dziewczynka i nastolatka na bieżąco kibicowałam miejscowym i polskim sportowcom (żużel, siatkówka i piłka nożna ...). Podczas studiów regularnie uczęszczająca na zajęcia fitness. Potem jako matka dwóch małych córek, ze względu na obowiązki zawodowe i rodzinne oraz ograniczony czas wolny, długo poszukiwała odpowiedniej dla siebie formy ruchu. - W 2007 roku pierwszy raz zetknęłam się z koncepcją Mrs.Sporty w Niemczech. Od tego momentu wiedziałam, że koniecznie muszę przenieść tą rewelacyjną koncepcję ćwiczeń również do Polski. Moje marzenie spełniło się w kwietniu 2010 roku - otwarłam pierwszy w Polsce klub Mrs. Sporty. Mrs.Sporty to połączenie wszystkiego czego potrzebuje każda kobieta: ruchu w miłej atmosferze, dobrego odżywiania, kobiecego towarzystwa oraz motywacji i wsparcia. Mam nadzieję, że podobnie jak w wielu krajach Europy Mrs. Sporty zagości w sercach wielu Polek.

Dominika Najman

Dominika Najman, manager klubu

Olga Jadczyk

Olga Jadczyk, Trenerka

Posiada tytuł magistra pedagogiki z wychowaniem fizycznym oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

,,Lubię Mrs Sporty ponieważ trening jest krótki, przy tym urozmaicony (angażujemy wszystkie partie mięśniowe), oraz efektywny ! Wiem to, ponieważ sama byłam kiedyś członkinią uzyskując zamierzone efekty i już wtedy przekonałam się do Naszej koncepcji :-)"

Joanna Widuła

Joanna Widuła, Trenerka

Ukończyła studia wychowania fizycznego ,posiada dyplom instruktora gimnastyki korekcyjnej ,oraz certyfikat z zakresu trenera personalnego.

,,Lubię pracę w Mrs Sporty ponieważ wpisuje się ona w moje umiejętności i charakter, a każdy zrealizowany cel naszej Członkini traktuje jako swój mały sukces ."

Agnieszka Kolarska

Agnieszka Kolarska , Trenerka

Z zawodu fizjoterapeutka z certyfikatem instruktora nordic walking oraz fitness.

,,Pracując tutaj mogę połączyć moje wykształcenie jako fizjoterapeuta z pasją jaką jest fitness, dietetyka oraz zdrowy tryb życia. Dużą przyjemność i satysfakcję sprawia mi praca z Paniami w najróżniejszym wieku, o przeróżnych zawodach, zainteresowaniach, a nie tylko z młodymi dziewczynami z modnych klubów”.

Paulina Lisińska

Paulina Lisińska, Trenerka

Swoje zainteresowania wiąże z tańcem towarzyskim czego wynikiem jest posiadanie mistrzowskiej, a zarazem najwyższej klasy w tej dziedzinie. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor lekkiej atletyki, gimnastyki i fitness.

,,Mrs Sporty to treningi i litry potu pozostawione na sali, ale również wspaniała atmosfera, możliwość spotkania się z wieloma życzliwymi i uśmiechniętymi kobietami, które podzielają moją pasję. To tutaj zaczęłam pracę jako instruktor fitness oraz trener personalny i zawsze będzie dla mnie wyjątkowym miejscem”

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu