Mrs.Sporty Częstochowa-Raków

KLUB MRS SPORTY CZĘSTOCHOWA - JEDYNE TAKIE MIEJSCE TYLKO DLA KOBIET. ZRÓB COŚ DLA SIEBIE I ODWIEDŹ NAS :-)

Koncepcja treningowa wyróżnia się różnorodnością wykonywanych ćwiczeń oraz oddziaływaniem na wszystkie partie mięśniowe.

      Nasz trening, który został opracowany wspólnie ze Stefanie Graf jest treningiem obwodowym i pozwala w 30 minut przyśpieszyć przemianę materii, uaktywnić wszystkie grupy mięśniowe oraz dostarczyć organizmowi dużą dawkę endorfin . Dodatkowym atutem naszej koncepcji jest fakt, iż wystarczą 2-3 treningi w ciągu tygodnia aby uzyskiwać zamierzone efekty, a trening zawsze wykonywany jest pod okiem trenerów.  

      Uzupełnieniem treningu jest program żywieniowy, w który każda z klubowiczek wprowadzana jest stopniowo, uwzględniając przy tym podstawowe dane naszej Członkini oraz aktualny tryb życia.  Chcąc długo cieszyć się szczupłą sylwetką należy zmienić swoje nawyki żywieniowe  i  połączyć to z naszym treningiem, dzięki czemu pozbędziemy się zbędnej tkanki tłuszczowej na rzecz rozwoju mięśni, których zadaniem będzie również spalanie dodatkowej ilości kalorii.   

      Klub Mrs Sporty Częstochowa otwarty jest w godzinach porannych oraz popołudniowych, co pozwala klubowiczkom na trening w dogodnych dla nich godzinach, bez uprzedniego umawiania się. 

   POZBĄDŹ SIĘ WYMÓWEK  I ZADBAJ O SWOJĄ SYLWETKĘ, ZDROWIE ORAZ SAMOPOCZUCIE, A TWOJE CIAŁO I ORGANIZM BĘDĄ CI ZA TO WDZIĘCZNE !


 Członkinie Klubu Mrs Sporty Częstochowa dzielą się z nami swoimi historiami sukcesu, dołącz do nich już teraz i zapisz się na pierwszy trening próbny ;-)                                                         Zespół Mrs Sporty Częstochowa

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Częstochowa-Raków
Magdalena Ociepa-Grey
Zamenhofa 20
42-207 Częstochowa
Polska
+48 606 995 665
Godziny otwarcia
Poniedziałek
08:00 - 11:00 / 15:00 - 19:00
Wtorek
09:00 - 12:00
Środa
08:00 - 11:00 / 15:00 - 19:00
Czwartek
- / 16:00 - 19:00
Piątek
08:00 - 11:00 / 16:00 - 19:00
Sobota
09:00 - 12:00
  • Nasza koncepcja
    Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

    Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

    Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Zamknij menu