Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Magdalena Ociepa-Grey

Magdalena Ociepa-Grey, Właściciel

Milena Mrowiec

Milena Mrowiec, Dietetyk, trener

Magister Dietetyki, Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, Dodatkowe specjalizacje: instruktor fitness, trener personalny.

Od wielu lat związana z tańcem zarówno ludowym jak i współczesnym, więc sport jest jej pasją od dzieciństwa. Praca w klubie Mrs.Sporty daje jej ogromną satysfakcję, ponieważ może tutaj rozwijać swoje umiejętności i pasje, a przy tym pomagać innym osiągać swoje cele dzięki czemu w stu procentach czuje spełniona. Wielbicielka psów i wszystkiego co ma cztery łapy :-)

Justyna Sambor

Justyna Sambor , Dietetyk, trener

Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza na kierunku Dietetyka

Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat, tata zawodowy sportowiec-to nie lada wyzwanie. Na początku były to zajęcia gimnastyczne, później taneczne. Obecnie każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie. Jazda na rowerze, wspinaczka górska. Dodatkowo jest miłośniczką dobrego -zdrowego- jedzenia. Ciężką wyciągnąć ją z kuchni :-) Wie, że najlepszym sposobem na sukces i życie w pełni zdrowia, jest połączenie odpowiedniego żywienia z aktywnością fizyczną. W pracy stara się zarażać, nie tylko uśmiechem, ale też zdrowym stylem życia.

Monika Sikora

Monika Sikora, Dietetyk, trener

Absolwentka Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza na kierunku Dietetyka

Pasjonatka sztuk walki, głownie Krav-Magi. Z Mrs.Sporty związana od roku. Czerpie z pracy ogromną przyjemność ponieważ uważa, że sport to świetny sposób nie tylko na zbudowanie fajnej sylwetki ale również lekarstwo wszelkie zaburzenia metaboliczne i złe samopoczucie.

Sylwia Ślęzak

Sylwia Ślęzak, Trener

Studentka kierunku Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie. Zawodowo trenuje lekką atletykę

Całe jej życie związane jest ze sportem gdyż trenuje lekkoatletykę. Jej koronnym dystansem jest 3000 m z przeszkodami. Swoją pasją chce zarażać innych i pokazywać, że sport to nie tylko ból i zmęczenie, ale także świetna zabawa i sposób na życie. W Mrs.Sporty jest od niedawna, ale czuje, że jest we właściwym miejscu :-)

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu