• 2 tygodnie gwarancji zadowolenia*

  * Oferta ważna do 31.12.2018 dla pierwszych 30 klubowiczek.

  Zaczynamy!
 • Wyszukaj klub Mrs.Sporty
  w Twojej okolicy

Mrs.Sporty Gdańsk-Chełm

Pierwszy Klub Mrs.Sporty w Gdańsku - z nami osiągniesz swój cel!

Myślisz o zmianie swojego stylu życia na zdrowszy? Całkiem słusznie! Ważne jednak, aby nie poprzestać na mglistych planach. Jeśli już nakreślisz cele do osiągnięcia, zaufaj ekspertom, którzy pomogą Ci je zrealizować. Możesz skorzystać z ich pomocy w naszym klubie Mrs.Sporty Gdańsk-Chełm.

Postaw pierwszy krok

Profesjonalny trening tylko dla zawodowców? Nic podobnego! Najważniejsza jest realizacja własnych założeń. Przecież sama najlepiej wiesz, które zmiany są Ci najbardziej potrzebne. Odchudzanie, fitness, jędrna skóra, a może poprawa kondycji, wzmocnienie mięśni pleców? W Mrs.Sporty nie musisz obawiać się schematów treningowych, których nie będziesz w stanie zrealizować. Po prostu, krok po kroku, staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być. Twój brak doświadczenia nie musi być przeszkodą. Nie ważne też ile masz lat, u nas ćwiczą Panie w każdym wieku.

Wystarczy pół godziny

Zróżnicowany trening wszystkich grup mięśni nie musi być wyczerpujący i forsowny. Pod okiem instruktorów z Mrs.Sporty, którzy stosują koncepcje potwierdzone naukowo, możesz trenować dwa lub trzy razy w tygodniu jedynie przez 30 minut. Dzięki temu zachowasz swój ustalony rytm dnia, a zarazem wdrożysz krótkie i efektywne jednostki treningowe. Kiedy odczujesz wymierne korzyści? Szybciej niż się spodziewasz!

Żywienie ma znaczenie

Jak wiadomo, aby osiągnąć założone cele treningowe nie wystarczy jedynie wysiłek fizyczny. Równie ważna jest zbilansowana dieta. Dzięki Mrs.Sporty przekonasz się, że stosowanie głodówek to niepotrzebne i uciążliwe wyrzeczenie. Możesz również zapomnieć o efekcie jo-jo. Trening będzie więc uzupełniony o zdrowe i smaczne menu, dzięki któremu nie tylko pozbędziesz się niechcianych kilogramów, ale i utrzymasz wymarzoną masę ciała.

Zawsze pod kontrolą

Gdy już zaczniemy regularne treningi, bardzo ważna jest profesjonalna opieka trenerska. Dzięki niej utrzymamy założone cele i wyeliminujemy potencjalne błędy. Wysoce wykwalifikowani trenerzy personalni Mrs.Sporty zadbają o to, abyś osiągnęła jak najwięcej satysfakcji ze zmiany swojego stylu życia. Pomoże Ci w tym również najnowocześniejszy sprzęt do ćwiczeń.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Wyznacz sobie cel. Mrs.Sporty pomoże Ci go osiągnąć
Dane kontaktowe
Mrs.Sporty Club Gdańsk-Chełm

ul. Tytusa Chałubińskiego 1a
80-807 Gdańsk
Polska
531 565 377
Godziny otwarcia
Poniedziałek
09:00 - 13:00 / 15:30 - 20:00
Wtorek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 19:30
Środa
09:00 - 13:00 / 15:30 - 20:00
Czwartek
08:00 - 12:00 / 15:00 - 19:30
Piątek
09:00 - 13:00 / 15:30 - 20:00
Sobota
08:00 - 12:00
 • Nasza koncepcja
  Jesteś wyjątkowa. Taki będzie również Twój trening.

  Stworzony przez kobiety dla kobiet. Trenujesz efektywnie, krótko i w prosty sposób - z osobistym wsparciem. Nasi trenerzy doskonale znają Twoje potrzeby, dlatego optymalnie dopasowują  trening do sformułowanych przez Ciebie celów. W ten sposób w mgnieniu oka staniesz się smuklejsza, sprawniejsza i zdrowsza.

  Dowiedz się więcej!
Osobista opieka trenera personalnego oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Najważniejszym elementem treningu Mrs.Sporty jest osobisty kontakt z Klubowiczkami. Na drodze do osiągania ich osobistych celów towarzyszą Ci wykwalifikowani trenerzy personalni.  Dlatego kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie wykształcenie naszej kadry oraz ciągłe podnoszenie ich kwalifikacji.

Trening wszystkich grup MIĘŚNI w jedyne 30 minut!

W celu osiągnięcia indywidualnych celów trenuj 2-3 razy w tygodniu przez jedyne 30 minut. Krótkie jednostki treningowe oraz elastyczne terminy pozwolą Ci bez problemu zintegrować koncepcję Mrs.Sporty z Twoim rytmem dnia.

Sprawdzony program żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb - bez ryzyka wystąpienia efektu jo-jo.

Koncepcja żywieniowa bez efektu jo-jo! Twój trening uzupełnimy o zdrowe i zrównoważone odżywianie, które nie tylko pozwoli ci na zrzucenie zbędnych kilogramów, lecz ponadto umożliwi długotrwałe utrzymanie wymarzonej wagi. Nie tylko zdrowo, ale też smacznie!

Zamknij menu