KLUBOWICZKA MIESIĄCA "LISTOPAD"

 

 

Mam na imię Justyna, mam 65 lat. O klubie Mrs. Sporty dowiedziałam się od sympatycznego trenera Kamila, który zaczepił mnie na ulicy kiedy wracałam z zakupów. Opowiedział mi o klubie i zaprosił na osobistą konsultację z trenerem. Zainteresowałam się ponieważ staram się ćwiczyć, chodziłam wcześniej na gimnastykę dla Pań, ale ćwiczenia okazały się dla mnie zbyt intensywne i obciążające. Od tamtej pory szukałam miejsca odpowiedniego dla mnie.

Od 1999 roku choruję na reumatoidalne zapalenie stawów 3 stopnia, jest to zapalna przewlekła choroba która charakteryzuje się u mnie bólem, sztywnością, obrzękiem stawów rąk, brakiem czucia w opuszkach palców.

Zapisując się do klubu, nie wiedziałam czy dam radę ćwiczyć z moimi objawami. Początkowo chciałam tylko sprawdzić czy sobie poradzę. Okazało się, że ćwiczenia nie stanowią dla mnie problemu, ze wszystkich sobie radzę. Dodatkowo to co mnie zaskoczyło pozytywnie i czego nie znalazłam w żadnym innym miejscu to indywidualna opieka trenerów nad każdą klubowiczką. Wspaniała, miła atmosfera z uśmiechem na ustach, przychodząc tu czuję że żyję. Nie muszę się spieszyć, ćwiczę we własnym tempie na miarę moich możliwości. Po zajęciach zawsze jestem zmęczona, ale w tym pozytywnym sensie. Po miesiącu czasu drętwienie palców zmniejszyło się, mam większą możliwość chwytania, rozruszałam stawy kolanowe i biodrowe , przed przystąpieniem do klubu odczuwałam ból, który teraz powoli się zmniejsza. Nauczyłam się również poprawnie oddychać podczas ćwiczeń.

Jestem zadowolona, że dołączyłam do klubu Mrs.Sporty, z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ten klub każdej kobiecie.

01. grudnia 2016 r.
Zamknij menu