Klubowiczka miesiąca czerwiec Danusia Zdanowska

Nazywam się Danuta Zdanowska. Mam 67 lat. Do klubu Mrs.Sporty trafiłam pod koniec stycznia 2018 roku. Chodź klub znajduję się na moim osiedlu nie byłam nim zainteresowana. Na ćwiczenia uczęszcza moja przyjaciółka Iwonka i to od niej dowiedziałam się o formie i zaletach ćwiczeń. W czerwcu 2016 r doznałam złamania kompresyjnego kręgosłupa trzonu kręgu L1. Przez 9 m-cy chodziłam w ciężkim gorsecie - 24 godziny na dobę. Po zdjęciu gorsetu okazało się, że mam do usunięcia prawą nerkę od której utworzył się czop nowotworowy w aorcie i wędrował do serca. Przez półtora roku po mojej operacji trwał okres rekonwalescencji. Odbiło się to na mojej kondycji i tuszy - przytyłam 11 kg.  Z tą nadwagą czułam się bardzo źle. Lekarze kazali mi prowadzić oszczędny tryb życia, a ja się czułam ociężała i ciągle zmęczona. Postanowiłam coś z tym zrobić i właśnie zaczęłam uczęszczać na ćwiczenia do Mrs.Sporty i czynię to do dnia dzisiejszego. Jestem bardzo z siebie dumna. Moja sylwetka bardzo się zmieniła, nie jestem ociężała, odzyskałam kondycję. Tkanka tłuszczowa zamieniła się w tkankę mięśniową. Nie męczę się po wejściu na III piętro. Prowadzę aktywny tryb życia.

                Ćwiczenia w klubie są prowadzone profesjonalnie. Trenerzy i trenerki podchodzą do każdej osoby indywidualnie. Służą radą i pomocą. Przekazują nam mnóstwo informacji na temat prawidłowego odżywiania się. Co 6 tygodni każda osoba przechodzi indywidualne badania i rozmowy z trenerem nt. swoich osiągnięć.

                Polecam i zachęcam wszystkie moje znajome do ćwiczeń w Mrs.Sporty - jest to świetny sposób na spędzanie czasu dla zdrowia, sportu i rekreacji. Osobista opieka doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów pomaga mi w spełnianiu moich marzeń.

 

Pozdrawiam Danusia

21. czerwca 2018 r.
Zamknij menu