Klubowiczka miesiąca Luty - Dagmara Pietrzak

Do klubu Mrs. Sporty trafiłam na początku listopada 2017 roku za namową koleżanki. Głównym powodem, dla którego chciałam w końcu "coś ze sobą zrobić" było ogólne złe samopoczucie, problemy z nadciśnieniem, zmęczenie, częste bóle głowy, stawów oraz to, że nie podobałam się sama sobie pod względem wizualnym.
Dzięki pomocy i wskazówkom Trenerów z Mrs. Sporty wszystkie dolegliwości minęły, poprawiła się moja kondycja, mam więcej energii i chęci na nowe wyzwania (zwłaszcza te klubowe!). Pod ich opieką zmieniłam sposób odżywiania, postrzegania wielu spraw związanych z tematyką zarówno ćwiczeń jak i zdrowego odżywiania. Z każdego spotkania uzyskuję wiele nowych, bardzo ważnych rad, które staram się realizować w życiu codziennym. Każda pochwała Trenera daje mi poczucie, że jestem na właściwej drodze :)

Na treningi uczęszczam 4-5 razy w tygodniu, choć nie ukrywam, że mam ochotę na więcej! :) Forma intrewałów + rozciąganie to coś w sam raz dla mnie!
Mrs. Sporty to nie tylko miejsce do regularnych ćwiczeń, ale także świetnej zabawy i rozmów w gronie przemiłych Pań pod okiem najlepszych Trenerów w mieście ! Dziękuję za wszystko co do tej pory dzięki Wam osiągnęłam. 
Jeszcze dłuuuugo się mnie nie pozbędziecie! :)
Trzymajcie za mnie kciuki w drodze celu ! 
Pozdrawiam.
Daga :)

01. marca 2018 r.
Zamknij menu