Klubowiczka miesiąca maj - Gabrysia

W październiku 2015 r. przez przypadek trafiłam na ogłoszenie zamieszczone na stronie internetowej Grodziska o dniu otwartych drzwi w klubie MRS Sporty. Z zainteresowaniem obejrzałam więc stronę klubu i zachęcona opiniami Pań, które odniosły sukcesy pomyślałam: „teraz albo nigdy”. Wysłałam zgłoszenie na trening próbny i tak w niedługim czasie znalazłam się po raz pierwszy w MRS Sporty.

To co odróżnia MRS Sporty od innych miejsc, w których można ćwiczyć, to: dobra, radosna atmosfera, indywidualne podejście i wsparcie Trenerów ciągle motywujące do działania. Dla mnie ważna jest też możliwość rozpoczynania treningu o wybranej przez siebie porze, oraz to, że trwa on tylko pół godziny.

Dołączenie do grona Klubowiczek MRS Sporty było chyba najlepszą decyzją jaką podjęłam w 2015 r. Dziś po 7 miesiącach treningów jestem lżejsza o prawie 10 kg. Najważniejsza jest jednak dla mnie zdecydowana poprawa mojej kondycji. Przekonałam się też, że aby pozbyć się kilku zbędnych kilogramów wcale nie trzeba stosować diety cud, ani tym bardziej jeść jak wróbelek.

Przede mną jeszcze spora droga do osiągnięcia wyznaczonego celu, jednak wiem, że z Trenerami MRS Sporty jest to po prostu realne.

 

 

01. czerwca 2016 r.
Zamknij menu