Wieczorek informacyjny Vital 29/01/2018 o godz. 20:00

Drogie Klubowiczki,
W trosce o najwyższą jakość usługi, jaką staramy się świadczyć Wam na co dzień, myślimy również nad rozwojem naszego wsparcia Waszych zmian prozdrowotnych.
Oprócz 30min treningu, prowadzonego pod naszym okiem, który możecie odbywać w elastycznych dla siebie godzinach, programu żywieniowego oraz indywidualnych konsultacji treningowo-żywieniowych rozwinęliśmy jeszcze jeden obszar naszego wsparcia - Mrs.Sporty VITAL.
Mrs.Sporty VITAL, to 9tygodniowy kurs nauki zdrowego żywienia z cotygodniowymi konsultacjami dietetycznymi oraz elementami coachingu. Na spotkaniach indywidualnych pracujemy na Twoim osobstym jadłospisie, który na początku jest ułożony przez dietetyka, a potem stopniowo przez Kursantkę z pomocą dietetyka. Celem kursu jest posiąście kompetencji samodzielnego układania jadłospisu dla siebie i swoich Bliskich, z uwzględnieniem Twojego zapotrzebowania energetycznego oraz występujących problemów zdrowotnych. Część coachingowa wspiera indywidualny rozwój Kursantki, poprzez lepsze zrozumienie pobudek jej działania, barier w osiągania celu oraz zmianę postrzegania swojej osoby. Mrs.Sporty VITAL to praca w 10 osobowej grupie wsparcia, z 3 warsztatami grupowymi (m.inn. nauka zdrowych zakupów w sklepie) oraz dostępnością gurpy na codzień (mail, fb, telefony,spotkania).
Jeśli w powyższej informacji o produckie Mrs.Sporty VITAL znalazłaś odzwierciedlenie chociaż nieco swoich potrzeb, zapraszamy Cię na wieczorek informacyjny o programie Mrs.Sporty VITAL w poniedziałek 29.01.18, o godz. 20:00 w naszym Klubie. Lista osób zainteresowanych znajduje się na recepcji
Mrs.Sporty VITAL jest nie tylko dla Klubowiczek, zapraszamy wszystkie chętne osoby, również mężczyzn.
W między czasie szczegółowszych informacji udzieli Ci Artur
Ze sportowym pozdrowieniem Mrs.Sporty Grodzisk Mazowiecki

05. stycznia 2018 r.
Zamknij menu