Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Katarzyna Tokarz

Katarzyna Tokarz, Właścicielka

Trenerka

Katarzyna Tokarz

Katarzyna Tokarz, Trener personalny , właścicielka klubu

Instruktor kulturystyki Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Szef wszystkich szefów.Osoba wyjątkowo pozytywnie nastawiona do życia. Swoją radość umie doskonale przelać na drugą osobę. Profesjonalista, który w skuteczny sposób pomaga realizować cel klubowicz ki na każdym jego etapie. Prywatnie pasjonat sportu i aktywności fizycznej. Wyrozumiała a zarazem stanowcza. Realizuje koncepcję Mrs.Sporty z niezłym skutkiem.

Kamil Kacała

Kamil Kacała, Dietetyk, trener personalny, instruktor kulturystyki

Trener personalny nieustannie mobilizujący nasze Klubowiczki do odbywania intensywnego treningu, na którego twarzy gości zawsze szczery uśmiech to Kamil! Endorfiny gwarantowane. Kamil łączy swoją prywatną pasję do sportu z wykonywaną przez siebie pracą trenera.

Asia Wachuta

Asia Wachuta, Trener Personalny

Cześć, Dzień dobry, Witam Was Drogie Panie Jako aktywna Klubowiczka, która wraz z Wami od 1,5 roku miałam okazję intensywnie trenować w Naszym klubie z ogromną przyjemnością przyjmuję szansę od zespołu Mrs.Sporty być trenerką i dołączyć do grona aktywnie wspierających Was osób. Miniony czas spędzony na treningach umożliwił mi szczegółowe poznanie funkcjonowania naszego organizmu podczas ćwiczeń jak i dostarczył duże pokłady wiedzy związane z tematyką żywienia a także Waszej regeneracji po treningowej. Wraz z zespołem trenerów chcę przekazać Wam zdobytą wiedzę oraz oferować pomoc, abyśmy mogli wspólnie osiągać wyznaczone przez Was cele. Drogie Panie, do zobaczenia na wspólnych treningach

Natalia Łukasik

Natalia Łukasik, Trener Personalny

„Cześć, jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie skończyłam specjalizację instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness: nowoczesne formy gimnastyki. Jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, ciągle poszerzam swoją wiedzę i chętnie śledzę nowości ze świata kultury fizycznej. Moja praca jest dla mnie również życiową pasją Chciałabym podzielić się z wami moim doświadczeniem oraz pomóc Wam osiągnąć Wasze cele. Do zobaczenia na treningu Natalia „

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu