Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Katarzyna Sadowska

Katarzyna Sadowska, Właścicielka klubu, trener personalny

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Trener personalny i dietetyk sportowy.

Kończąc 30 lat, mając trójkę dzieci, myślałam, że tak już musi być, że to jest zupełnie normalne, iż z każdym dniem staję się większa . Więc tyłam i tyłam, aż pomyślałam – stop! Czas najwyższy coś z tym zrobić. Wtedy zaczęłam szukać sposobu na odchudzanie. Najpierw pojawił się dietetyk - Ania Kuczkin, która pokazała mi jak żywienie może wpłynąć na moje ciało. Poszłam dalej. Zaczęłam szukać fajnego sportu, żeby mieć lepsze efekty. Przy okazji kończyłam różne kursy związane z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Najważniejsze z nich to trener weelnes, dietetyka sportowa, trener personalny, instruktor jogi i dietetyki, instruktor kettlebell. Szybko zaczęłam zauważać pozytywne efekty nie tylko w ciele, ale i w życiu. Wiedziałam, że w moim rodzinnym mieście jest wiele takich kobiet jak ja. Kobiet, które chcą zrobić dla siebie coś dobrego. Coś, co pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie. Dlatego otworzyłam klub Fitness. Tutaj się realizuję – uwielbiam zmieniać na lepsze świat innych kobiet!

Trusiewicz Paulina

Trusiewicz Paulina, Trener personalny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, trener personalny

W dzieciństwie wiele czasu spędzałam na świeżym powietrzu. Dopiero parę lat później uświadomiłam sobie że aktywność fizyczna niesie ze sobą wielorakie korzyści. Kształtuje nasze mięśnie, koryguje postawę, ale także zmienia sposób myślenia o sobie i mobilizuje do działania. W klubie Mrs. Sporty spotykam silne i wyjątkowe kobiety, które podjęły trudną decyzję, że przyszedł czas, aby zrobić coś tylko dla siebie. Pogodzenie 30minutowych treningów 3 razy w tygodniu z obowiązkami żony, pracownika, matki, babci czy siostry wymaga skrupulatnego planowania i silnej motywacji. Odczuwam ogromną satysfakcję, gdy obserwuję jak kobiety wcześniej skrępowane zaczynają się otwierać. świadomie i otwarcie zaczynają mówić o swoich słabościach, marzeniach i codziennych małych sukcesach. Na każdym etapie ich drogi wspieram je i staram się rozbudzić w nich świadomość pokładów własnej wyjątkowości i siły.

Justyna Marczuk

Justyna Marczuk, Fizjoterapeuta, trener personalny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku fizjoterapia. Certyfikowany trener personalny.

Cześć! Nazywam się Justyna. Jestem magistrem fizjoterapii i trenerem personalnym. Od zawsze lubiłam sport i pracę z innymi ludźmi. Praca w Klubie Fitness Mrs.Sporty daję mi ogromną radość i satysfakcję. Chętnie udzielam rad klubowiczkom jak ćwiczyć i zadbać o siebie. Zwracam dużą uwagę na prawidłowe ustawienie na maszynach. Wiem, że to niezwykle ważne, aby ćwiczenia były poprawnie i efektywnie wykonane. W czasie treningów opowiadam kobietom o celach poszczególnych ćwiczeń. Uświadamiam panie, co wzmacniają i nad czym pracują wykonując poszczególne ćwiczenia. Każdy trening ze mną to duży nacisk na prawidłową postawę, która jest niezbędna na prawidłowego funkcjonowania organizmu jako całości. Serdecznie zapraszam na wspólny trening!

Ania Tomaszuk

Ania Tomaszuk, Trener personalny

Trening w Mrs.Sporty daje mi ogromną satysfakcję, ponieważ odmienia życie kobiet. Ćwiczyć zaczęłam po pierwszej ciąży, kiedy nie mogłam założyć ulubionej sukienki. Uważam, że aktywność fizyczna powinna być ważną częścią życia wszystkich kobiet niezależnie od wieku i warunków fizycznych. Uwielbiam treningi interwałowe, które wzmacniają wszystkie partie mięśniowe i jazdę rowerem. Cenię sobie dokładność i odpowiednią technikę wykonywania ćwiczeń. Najważniejsze żeby czerpać z tego radość, a Mrs.Sporty daje taką możliwość.

Agnieszka Dmitruk

Agnieszka Dmitruk, Trener personalny

Studentka Uniwersytetu Białostockiego

Jestem wesołą, pełną życia i zaangażowania młodą osobą. W przyjemny sposób staram się przekazać innym wiedzę którą posiadam, dlatego praca z ludźmi sprawia mi wieeele radości. Zawsze interesowały mnie kwestie związane ze zdrowym trybem życia i sportem. Według mnie kluczowa jest pasja, chęć poznawania ludzi i wspierania ich w marzeniach. Motywacją dla mnie jest zaangażowanie Klubowiczek. Właśnie tak! Piękne jest to, że macie w sobie tyle siły do samorealizacji. Z uśmiechem na twarzy dążycie do spełniania marzeń, a ja mogę Wam w tym pomóc. To dla mnie zaszczyt, ale i również wyzwanie. Każda z Was ma indywidualne cele, dzięki czemu mogę poszerzać swoją wiedze o nowe doświadczenia. Staram się być nie tylko trenerem personalnym, ale również przyjacielem i psychologiem. Niekiedy praca trenera personalnego wykracza poza strefę diety i ćwiczeń. Bywają osoby, z którymi najpierw należy przełamać pewne bariery, aby nam zaufały i mogły się otworzyć. Dlatego właśnie dziś zrób ten pierwszy krok, odwiedź klub, a ja postaram się pomóc Ci uzyskać niesamowite, trwałe efekty. Do dzieła!

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu