Zaufanie jest podstawą każdej współpracy.

Nieważne, czy jesteś doświadczoną sportsmenką, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem: krok po kroku doprowadzimy cię do realzacji Twojego celu.

Osiągnięcie własnych indywidualnych celów jest ważniejsze niż bicie rekordów świata. Dla nas nie liczy się rywalizacja, tylko Twoje postępy: Twoja optymalna waga, Twoja energia i Twoje zdrowie. U nas staniesz się tą osobą, którą zawsze chciałaś być!

Nasz zespół

Zaufanie to podstawa.

Katarzyna Sadowska

Katarzyna Sadowska, Właścicielka klubu, trener personalny

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Trener personalny i dietetyk sportowy.

Kończąc 30 lat, mając trójkę dzieci, myślałam, że tak już musi być, że to jest zupełnie normalne, iż z każdym dniem staję się większa . Więc tyłam i tyłam, aż pomyślałam – stop! Czas najwyższy coś z tym zrobić. Wtedy zaczęłam szukać sposobu na odchudzanie. Najpierw pojawił się dietetyk - Ania Kuczkin, która pokazała mi jak żywienie może wpłynąć na moje ciało. Poszłam dalej. Zaczęłam szukać fajnego sportu, żeby mieć lepsze efekty. Przy okazji kończyłam różne kursy związane z aktywnością fizyczną i zdrowym stylem życia. Najważniejsze z nich to trener weelnes, dietetyka sportowa, trener personalny, instruktor jogi i dietetyki, instruktor kettlebell. Szybko zaczęłam zauważać pozytywne efekty nie tylko w ciele, ale i w życiu. Wiedziałam, że w moim rodzinnym mieście jest wiele takich kobiet jak ja. Kobiet, które chcą zrobić dla siebie coś dobrego. Coś, co pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie. Dlatego otworzyłam klub Fitness. Tutaj się realizuję – uwielbiam zmieniać na lepsze świat innych kobiet!

Trusiewicz Paulina

Trusiewicz Paulina

absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, trener personalny

W dzieciństwie wiele czasu spędzałam na świeżym powietrzu. Dopiero parę lat później uświadomiłam sobie że aktywność fizyczna niesie ze sobą wielorakie korzyści. Kształtuje nasze mięśnie, koryguje postawę, ale także zmienia sposób myślenia o sobie i mobilizuje do działania. W klubie Mrs. Sporty spotykam silne i wyjątkowe kobiety, które podjęły trudną decyzję, że przyszedł czas, aby zrobić coś tylko dla siebie. Pogodzenie 30minutowych treningów 3 razy w tygodniu z obowiązkami żony, pracownika, matki, babci czy siostry wymaga skrupulatnego planowania i silnej motywacji. Odczuwam ogromną satysfakcję, gdy obserwuję jak kobiety wcześniej skrępowane zaczynają się otwierać. świadomie i otwarcie zaczynają mówić o swoich słabościach, marzeniach i codziennych małych sukcesach. Na każdym etapie ich drogi wspieram je i staram się rozbudzić w nich świadomość pokładów własnej wyjątkowości i siły.

Iwona Grześ

Iwona Grześ, Trener personalny

Studentka fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, technik masażysta

Od dzieciaka nie umiem usiedzieć w miejscu. Spotkasz mnie biegającą, jeżdżącą rowerem, skaczącą , tańczącą- nie gardzę żadną aktywnością fizyczną. Mam uczulenie na nudę! Nie kryję się z tym, że jestem uzależniona od sportu! Miłośniczka górskich widoków i pieszych wędrówek. Z treningiem tak jak z wyprawami- odkrywasz prawdę o sobie samej, każde podejście kształtuje charakter, pokazuje jak silna jesteś. Dodatkowo pasjonatka biegów długodystansowych i przełajowych. Biegi nauczyły mnie, że najważniejszy jest pierwszy krok, trzeba konsekwentnie zmierzać do przodu, a cofać się tylko po to, żeby wziąć rozbieg. Moje motto to: dziś rób to, czego innym się nie chce , a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną. Najbardziej fascynuje mnie to, że w Mrs. Sporty tworzy się magiczna, rodzinna atmosfera, do której chce się wracać, a nawet nie chce się jej opuszczać. Kocham "wydzierać się" przy głośnej muzyce na sali treningowej Mrs. Sporty tak, żeby zagłuszyć Twoje wszystkie złe myśli. Gotowa na wyzwanie?

Anna Kożan

Anna Kożan, Trener personalny

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, Instruktor fitness i Specjalista ds. Dietetyki

W klubie jestem zarówno trenerem, dietetykiem i psychologiem. Wyznaję zasadę że zdrowie to 3 filary : psychika, odżywianie i aktywność fizyczna. Sport obecny jest w moim życiu od najmłodszych lat. Wiele lat trenowałam lekkoatletykę i uczestniczyłam w licznych zawodach. Wyczynowo trenowałam biegi krótko i średniodystansowe, a obecnie realizuje się w fitnessowych formach aktywności, jako step instruktor, aerobic instruktor, body & body ball instruktor. Prowadzę zajęcia sportowe w dziedzinie profilaktyki kręgosłupa oraz szkolenia dotyczące zdrowego odżywiania i odchudzania. Niesamowita atmosfera i energia w klubie każdego dnia sprawiają, że praca w Mrs. Sporty to sama przyjemność. Z pasją wykorzystuję posiadaną wiedzę żywieniową, psychologiczną oraz trenerską . Prywatnie uwielbiam taniec latynoamerykański, strzelectwo i dekorowanie wnętrz.

Anna Kuczkin

Anna Kuczkin, Trener personalny, psychodietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Białostockiego na kierunku pedagogika ogólna. Absolwentka szkoleń z zakresu psychologii odżywiania indywidualnego i treningu grupowego. Absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej na kierunku psychodietetyka

Specjalizuję się w psychodietetyce. Moim głównym zadaniem jest pomoc w zdobyciu i utrzymaniu właściwej masy ciała. Towarzyszę w zmianie niekorzystnych nawyków żywieniowych. Jestem wsparciem w chwilach kryzysu oraz wzmacniam poczucie wiary w siebie i w swoje możliwości. Posiadam wiedzę oraz doświadczenie w zakresie żywienia osób zdrowych, ludzi borykających się z chorobami dietozależnymi, jak też prowadzę zajęcia profilaktyczne. Zdrowe odżywianie jest moją największą pasją, stale poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych oraz szkoleniach. Zdaję sobie sprawę z ogromu popularnych diet, zaleceń proponowanych w kolorowych pismach, zamieszczanych na portalach internetowych, broszurkach itd. Wiem też, że osoby często sięgają po karkołomne diety, w trakcie których szybko chudną i po których szybko waga wraca z popularnym efektem jo-jo. Z moją pomocą możesz nauczyć się zdrowych, racjonalnych zachowań odżywiania, a co za tym idzie, kontroli nad swoją wagą i odżywianiem.

Justyna Marczuk

Justyna Marczuk, Fizjoterapeuta, trener personalny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku fizjoterapia. Certyfikowany trener personalny.

Cześć! Nazywam się Justyna. Jestem magistrem fizjoterapii i trenerem personalnym. Od zawsze lubiłam sport i pracę z innymi ludźmi. Praca w Klubie Fitness Mrs.Sporty daję mi ogromną radość i satysfakcję. Chętnie udzielam rad klubowiczkom jak ćwiczyć i zadbać o siebie. Zwracam dużą uwagę na prawidłowe ustawienie na maszynach. Wiem, że to niezwykle ważne, aby ćwiczenia były poprawnie i efektywnie wykonane. W czasie treningów opowiadam kobietom o celach poszczególnych ćwiczeń. Uświadamiam panie, co wzmacniają i nad czym pracują wykonując poszczególne ćwiczenia. Każdy trening ze mną to duży nacisk na prawidłową postawę, która jest niezbędna na prawidłowego funkcjonowania organizmu jako całości. Serdecznie zapraszam na wspólny trening!

Ania Tomaszuk

Ania Tomaszuk

Trening próbny

DARMOWY TRENING PRÓBNY

Czy jesteś zainteresowana naszym programem żywieniowym? *

Krok 1 z 3

Kontakt z klubem

ZADAJ NAM TWOJE PYTANIA

CHĘTNIE POMOŻEMY CI W KAŻDEJ KWESTII
Zamknij menu