KLUBOWICZKA MIESIĄCA – GRUDZIEŃ 2017, MARIA PABIAŃCZYK

Polecam klub Mrs.Sporty Katowice-Ligota każdej kobiece!

Mam 63 lata. Jestem żoną, mamą i babcią. 

Na emeryturze postanowiłlam zrobić coś dla siebie, ponieważ zaczęłam tyć. Okazało się, że mam problemy z tarczycą. Wyniki badań nie były dobre, dlatego postanowiłam działać! Wybrałam fitness club niedaleko mieszkania mojego syna, na innym osiedlu. Wszystko już zaplanowałam; w jakich godzinach będę wychodziła z domu, jak będę dojeżdżała, ale spotkałam koleżankę, która opowiedziała mi o Mrs.Sporty. Zainteresowało mnie to i postanowiłam się tam wybrać. 

Pomyślałam, że klub niedaleko mojego domu to świetna opcja i nie myliłam się! Jak tylko weszłam do środka, od razu wiedziałam, że będę tu chodzić. To klub dla mnie! 

 

Moim celem było więcej nie tyć - zatrzymać to. Udało się! Dodatkowo porozciągałam i wzmocniłam ciało. Nie jestem już tak zastana. Schudłam, moje obwody ciała zmniejszyły się, widzę to po sukienkach! Lepiej się czuję i mam lepszą kondycję. 

Na treningi chodzę prawie codziennie. Piję wodę i lepiej się odżywiam. Zmieniło się całe moje nastawienie do zdrowego odżywiania. Sprawdzam etykiety, w sklepie wybieram zdrowe produkty, planuję posiłki.

Same treningi są tak dobrane, żeby nie obciążać naszego organizmu i dostosowane do naszego wieku. Bardzo lubię przychodzić na dodatkowe zajęcia, szczególnie trening mięśni dna miednicy. 

W klubie czuje się rodzinną atmosferę. Wszystkie Klubowiczki się znają, więc nie czuję się tu obco.

Polecam klub Mrs.Sporty Katowice-Ligota każdej kobiece!

07. lutego 2018 r.
Zamknij menu