KLUBOWICZKA MIESIĄCA – LIPIEC 2017, MAGDA GOGÓŁ

W Mrs.Sporty nie ma się czego bać. Jeśli tylko chcesz coś dla siebie zrobić, nie czekaj! Wejdź do klubu tak jak ja i zmień swoje życie, popraw swoje samopoczucie, zacznij osiągać swój cel!

Mam 22 lata. Jestem studentką na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, na kierunku Finanse i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. Pracuję w kinie. Moje zainteresowania to gry planszkowe i książki fantasy.

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad wybraniem klubu fitness w okolicy. Padło na Mrs.Sporty. Dlaczego? Po pierwsze, nie muszę nigdzie dojeżdżać, mieszkam niedaleko. Po drugie, jak tylko weszłam do klubu wiedziałam, że to jest miejsce dla mnie.


 

Mój cel to przede wszystkim poprawa kondycji i samopoczucia oraz zrzucenie paru kilogramów.

W Mrs.Sporty podoba mi się sama forma zajęć. Ćwiczenia są tak dobrane, żeby odpowiadały każdej klubowiczce. Opieka trenerska jest super. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc.

Atmosfera w klubie jest luźna, same kobiety i nie ma skrępowania, udawania, że się cieżko ćwiczy i robi selfie... i ten wystrój! :)

Zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Lepiej się odżywiam. Odstawiłam słodycze! Lepiej się czuję i moja kondycja się mocno poprawiła. Mam więcej energii. Wcześniej nie uprawiałam żadnego sportu, jedynie w gimnazjum basen i bieganie. Później nic. Aż do teraz!

 

 

08. września 2017 r.
Zamknij menu