Klubowiczka Miesiąca - LISTOPAD 2015, Joasia Puchała

"Dzięki treningom poprawiam sobie humor"

 Mam 25 lat, dwóch braci, chłopaka, mnóstwo pracy i zero czasu dla samej siebie. Ćwiczę dzięki mojej mamie, która dowiedziała się o klubie i namówiła mnie do spróbowania. Od tego dnia nie wyobrażam sobie, by nie ćwiczyć razem z Mrs.Sporty.

Na bardzo duże wsparcie i motywację mogę liczyć ze strony mojego chłopaka.Bardzo zależy mi na tym i postanowiłam wziąć się za siebie a od pierwszych ćwiczeń w klubie schudłam już 5kg. Moje samopoczucie i wiara we własną osobę bardzo się polepszyło. Razem z mamą ćwiczymy minimum 3 razy w tygodniu, chyba że czas pozwoli nam na więcej. Obie wspieramy się i bardzo dopingujemy. Zawsze robimy 3 okrążenia, na maszynach dajemy z siebie wszystko.

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo lubię ćwiczenia na mięśnie brzucha a moją ulubioną maszyną jest ta, na której wykonujemy podnoszenie ramion w górę. Chciałabym jeszcze poprawić moją figurę i wzmocnić brzuch - na tym bardzo mi zależy. Pracuję w trybie nocnym i bardzo ciężko jest mi ustalić stałe pory spożywania posiłków.

Po dłuższych rozmowach z trenerkami, postanowiłam dopasować jedzenie do mojego dnia i nocy.  w domu zdrowiej i lepiej, mój chłopak też podporządkował się nowym, zdrowym nawykom żywieniowym panującym w naszym domu. Dzięki temu jest szczęśliwszy i udało mu się zgubić już także 5 kg. 

 W klubie jest świetna atmosfera i bardzo dobrze mi się ćwiczy – trenerki są wymagające i bardzo motywują do osiągania wyznaczonych sobie celów. Dzięki treningom poprawiam sobie humor. Bardzo lubię tez popołudniowe zajęcia: power circle i pilates - są super. Mój cel, to zrzucić jeszcze 9 kg!!!!!

06. stycznia 2016 r.
Zamknij menu