KLUBOWICZKA MIESIĄCA - MAJ 2016. Marzena Rozum

Teraz jestem fit!!!

 


      Mam 34 lata. O klubie dowiedziałam się w supermarkecie Simple, gdzie dostałam zaproszenie na spotkanie. Przyszłam sprawdzić z ciekawości, co to za klub. Próbny trening bardzo mi się podobał. Jednak musiałam przemyśleć w domu i podjąć decyzję co do mojej przyszłości sportowej. Szybko wróciłam do klubu i zapisałam się na 3 miesiące treningów. Po tym okresie przedłużyłam moje członkostwo i trenuję dalej już prawie 7 miesięcy. Planuję zostać w klubie i ćwiczyć kolejny rok.

Mam męża Marka i dwie córeczki - 11 i 9 lat. Rodzina cieszy się z moich sukcesów i bardzo mnie wspiera w tym, co robię. Od początku zgubiłam już 13 kg. Trening połączyłam z dietą, ponieważ po 3 miesiącach korzystania z Mrs.Sporty przystąpiłam do koncepcji żywieniowej. Bardzo mi to pomogło. Chodzę na trening pięć razy w tygodniu. Obniżył mi się poziom tkanki tłuszczowej oraz wiek metaboliczny mojego  organizmu i czuję się świetnie. W końcu jestem z siebie zadowolona.

 

W naszym klubie jest świetna atmosfera. Klubowiczki są super, bardzo miłe dziewczyny, a poznałam ich wiele. Trenerki wymagają, ale są bardzo profesjonalne. Znają się na rzeczy. Lubię te treningi. Moja ulubiona maszyna to ta, na której ćwiczę nogi i brzuch. Bardzo lubię ćwiczyć stabilizację. Na dzień dzisiejszy  jestem w stanie powtórzyć 4 razy po 60 sekund. Nie lubię wypychania w przód. Dodatkowo uczestniczę w każdym „power” treningu.

Wprowadziłam do naszego domu nowe zwyczaje. Zdrowo się odżywiamy . Aktywnie spędzamy weekendy, często popołudniami wychodzimy na spacery i rolki. Wtedy pokonujemy ok 11 km. Bardzo lubimy jazdę na rowerach całą rodziną po lesie.

Moja  kondycja jest bez zarzutu i bardzo podoba mi się moje  nowe ciało. Do osiągnięcia celu brakuje mi tylko 3 kg… Myślę, że jeden miesiąc i nam się uda!!! 

 

Jestem szczęśliwa i dużo zawdzięczam moim trenerkom. 

25. lipca 2016 r.
Zamknij menu