KLUBOWICZKA MIESIĄCA - MARZEC 2017, Ewa Kozik

Zapisałam się do klubu, ponieważ chciałam coś zmienić w swoim życiu, w swoim wyglądzie i w samopoczuciu.

Mam 56 lat i jestem księgową.

O klubie Mrs.Sporty dowiedziałam się od mojej koleżanki. Przyszłam na trening próbny, spodobało mi się i postanowiłam do was dołączyć.

Zapisałam się do klubu, ponieważ chciałam coś zmienić w swoim życiu, w swoim wyglądzie i w samopoczuciu. Chciałam lepiej się czuć we własnym ciele i mieć lepszy humor, ale także po prostu chciałam być zdrowsza.

Udało mi się częściowo osiągnąć te cele, ale czuję, że mogę osiągnąć jeszcze więcej. W klubie panuje zawsze fajna atmosfera, trenerki są bardzo miłe, a same zajęcia dobrze zorganizowane. Najbardziej podoba mi się to, że nie trzeba przychodzić na konkretną godzinę, żeby poćwiczyć, a sam trening jest krótki i efektywny.

Wszystkim osobom, które nie lubią aktywności fizycznej mogę gorąco polecić klub Mrs.Sporty. Warto się przemóc i spróbować polubić ćwiczenia. Nie zawsze przychodzi to łatwo, ale uwierzcie, że naprawdę warto, bo daje to dużą satysfakcję i bardzo poprawia samopoczucie. Ja sama bardzo lubię to uczucie po treningu i dlatego właśnie regularnie ćwiczę w klubie Mrs.Sporty!

05. maja 2017 r.
Zamknij menu